Blindr Blog
sk cz en
Ako zaujať opačné pohlavie?
11/11/2018 - 09:39

Každého priťahuje niečo iné. Prvému sa páčia vysoké blondínky, druhý zasa šalie za malými tmavovláskami. Jedna skupina žien vzdychá nad športovcami, iné dostanú do kolien intelektuáli. Ľudia majú rôzne požiadavky, preto je naozaj ťažké spísať nejaké univerzálne rád, ktoré by vás dostali do náručia vášho vytúženého objektu. Avšak aj napriek tomu existuje pár pravidiel, ktoré by ste mali rozhodne dodržiavať, keď sa chystáte ohúriť opačné pohlavie. Nasledujúce 3 body si poriadne zapamätajte:

1. Na výzore záleží

Darmo vám už od malička vtĺkali do hlavy, že tá pravá krása je vo vnútri. Nie, naozaj nie je. Je to možno smutné, no 90% ľudí hodnotí ostatných podľa výzoru. Takisto nemôžete očakávať, že si ostatní na vás na prvý pohľad všimnú vaše dobré srdce. Prvé, čo im udrie do očí je to, ako vyzeráte. To však neznamená, že musíte byť modelka z časopisu alebo vyrysovaný svalovec. Dôležité je, aby ste sa o sebe starali a dali si na tom záležať. Hrdo ukazujte svoje prednosti, veď každý ich má! V starých teplákoch a s mastnými vlasmi prežijete akurát tak ďalší piatok doma pri Netflixe.

2. Humor sa počíta

Zmysel pre humor je veľakrát podceňovaná vec. Mnohí sa snažia oslniť dobrým zadkom, drahými hodinkami, či vzdelaním a prácou. Samozrejme, každá z týchto vecí je skvelá, no neexistuje lepší pocit ako ten, keď nájdete osobu, ktorá je na rovnakej vlne ako vy. Hlášky, vtípky, príhody a dokážete sa spolu presmiať celú noc. Ale treba si uvedomiť, že všetko má svoje hranice. Keď vidíte, že vášmu doprovodu je váš štýl humoru nepríjemný, nesnažte sa nasilu zapôsobiť.

3. Kúl, IN a podobné veci

Každý z nás sa snaží ako-tak zapadať do davu. V dnešnej dobe je to naozaj ťažké, pretože najviac „IN“ sú zrovna tí, ktorí naoko nezapadajú a niečím sa odlišujú. Avšak keď sa obzriete zistíte, že takých je plná ulica. To, že nemáte modré vlasy, neskladáte depresívne básne a nepijete tekvicové latté so škoricou neznamená, že nemáte čím zaujať. Byť sám sebou a nepretvarovať sa je veľmi dôležité. Nebuďte nasilu tým, kým nie ste.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 1x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.