Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
KALI odpáli prvý deň na CIBULAFESTE
02/04/2019 - 15:51

Areál pri letisku v Holíči sa stane dejiskom už 11. ročníka najväčšieho multižánrového festivalu na Česko - Slovenskej hranici.
Za hip-hopovú scénu sa predstaví raper, porotca úspešnej speváckej súťaže The Voice a čerstvý otec - KALI. Ten aktuálne valcuje hitparády slovenských rádií s hitom Len ona. “Pri myšlienke dostať rapera na hlavnú scénu sme ihneď vedeli, že vsadíme na Kaliho. Při jeho minuloročnom vystúpení nám pre jeho fanúšikov nestačila dva a pol tisícová kapacita Cool arény”, zhodnotili svoje rozhodnutie organizátori festivalu.
 
 
 
 
Na hlavnom stage sa okrem Kaliho predstavia aj zástupcovia elektronickej hudby, v tomto prípade organizátori vybrali DJ Roberta Buriana a DJ Milana Lieskovského. Návštevníkov čaká zaujímavá DJská show na veľkej scéne plnej svetelných efektov a veľkoplošnej projekcie.
 
Organizátori festivalu postupne prezrádzajú aj ďalšie mená. Koncom roka predstavili prvého headlinera festivalu, tým sa stala česká kapela Kryštof, ktorá na letisko privezie aj kúsok show zo Strahova. Ďalej sa predstavia kapely Iné Kafé, Polemic, Dereš, Street 69, Queenie či Smola a Hrušky.
 
 
Viac informácií a vstupenky nájdete na www.cibulafest.eu.
Komentované: 0x
Sdílené: 81x
Komentáře
Doporučujeme