Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Čo NErobiť počas písania s chlapom?
24/11/2019 - 10:09

Pri četovaní s opačným pohlavím platia isté pravidlá, ktoré by sa mali dodržiavať. Čo teda pri písaní s chlapcom určite nerobiť?

Ako samé určite viete, ak sa chcete niečo dozvedieť od chlapa, musíte to povedať na rovinu a nie to na nich skúšať v rôznych náznakoch. Inak sa môže veľmi ľahko stať, že nedostanete odpoveď, akú ste čakali. Jediné, čo môžete urobiť, je držať sa nejakých pravidiel, ktoré to uľahčia nielen tebe, ale aj jemu. 

Týmto veciam, by ste sa mali vyhnúť:

1. Nepreháňajte to s gifami a smajlíkmi. Je okej, keď občas pošleš nejaké milé gif-ko, no nemusí tak vyzerať celá vaša konverzácia. Ak používaš smajlíkov, stačí jeden - nemusí ich byť hneď desať.

2. Na druhej strane sa vyhnite konverzácii bez používania smajlíkov. Toto môže v mužoch vyvolať pocit, že ste na neho nahnevaná. 

3. Nepýtajte sa viac otázok naraz. Je viac než pravdepodobné, že chlapec vám odpíše len na vašu poslednú otázku. Ak od neho chcete vedieť viac informácií, tak potom nevybaľte veľa otázok naraz. 

4. Nepíšte mu veci, ktoré nechcete, aby sa dostali na verejnosť. Nemôžete vedieť kedy a kde si vašu správu prečíta a môže sa stať, že sa jeho mobil dostane do rúk niekoho iného a vy sa potom budete cítiť trápne.

5. Nepíšte mu viac krátkych správ za sebou. Nie je nič horšie, ako neustále cinkajúci mobil. Vaše krátke správy radšej spojte a napíšte ich do jednej dlhšej správy. No dávajte si pozor, aby tá správa nebola až príliš dlhá, pretože muži nemajú radi rozsiahle správy. 

6. Nikdy sa cez správy nehádajte.

7. Nikdy mu nepíšte, keď ste nahnevaná. Mohli by ste to veľmi ľutovať. Ak mu však naozaj chcete niečo poslať, pre istotu si to po sebe dvakrát prečítajte. To isté platí aj keď ste opitá.

8. Nestrávte veľa času čakaním na to, kedy vám odpíše. Máte predsa aj iné záujmy - tak isto ako on. Nesledujte celý deň mobil a to, kedy sa na ňom objaví nová správa. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 15x
Komentáře
Doporučujeme