Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Čo NErobiť počas písania s chlapom?
29/09/2020 - 13:18

Pri četovaní s opačným pohlavím platia isté pravidlá, ktoré by sa mali dodržiavať. Čo teda pri písaní s chlapcom určite nerobiť?

Hovorí sa, že ženy sú tajomné a nikdy nepovedia to, čo si myslia. Od chlapa potom čakajú, že si domyslí a dokáže odpovedať presne tak, ako žena očakáva. My, baby, však veľmi dobre vieme, že niekedy je to presne naopak. Písanie s niekým, kto sa vám páči môže byť naozaj kríž. Avšak, chyba nie je vždy len na druhej strane. 

Ak vám prestane odpisovať či zrazu zmení tón správ, problém môže byť vo vás. Akým veciam sa pri písaní vyhnúť a zaistiť, aby takáto situácia nenastala?

Týmto veciam, by ste sa mali vyhnúť:

1. Srdiečka. V žiadnom prápade mu hneď od začiatku neposielajte srdiečka, ani iné zamilované smajlíky. Chlap sa veľmi rýchlo zľakne a už vám neodpíše. 

2. Naopak, sem-tam poslať nejaký smajlík alebo gifko je určite plus. Budete pôsosbiť zábavne a hravo. 

3. Nechcite od neho viacero vecí naraz. Ak sa pýtate veľa otázok, čakáte v niečom pomoc, chcete aby vám niečo vysvetlil - z toho všetkého môže byť poriadny chaos. 

4. Nebuďte príliš naivná. Ak od vás chlap chce fotky či informácie, ktoré vám nie sú veľmi príjemné - nerobte to. Takéto veci sa môžu veľmi rýchlo dostať na verejnosť. 

5. Nebuďte detská alebo infantilná. To, že je niečo pekné, nemusí byť okamžite "cute" alebo "rozomilučké".

6. Nepíšte v hádankách. 

7. Nepíšte opitá či nahnevaná. Hnev a alkohol dokážu veľmi zamlžiť váš úsudok a o pár hodín si nájdete správy, ktoré budete možno lutovať. 

8. Neseďte doma a nečakajte na to, dokým vám odpíše. V žiadnom príade ho neotravujte správami o tom, prečo vám neodpisuje. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 15x
Komentáře
Doporučujeme