Blindr Blog
sk cz en
Návrat k ex: Horor alebo dobré rozhodnutie?
13/06/2022 - 12:44

Rozmýšľate nad návratom k svojmu ex? Prečítajte si, či je to ten správny nápad.

Rozchody nie sú jednoduché. Nech sa stalo čokoľvek a nech vzťah skončil akokoľvek zle, našu bývalú lásku často nosíme v hlave ešte dlho. Veľakrát sa necháme zlomiť vtedy, keď nás dotyčný odprosí a sľúbi, že chyby sa už opakovať nebudú. 

 

Je však návrat k bývalému to správne rozhodnutie? Prečítajte si otázky, ktoré by ste si mali položiť ešte pred krokom späť. 

 

Aký bol dôvod rozchodu? 

Čo bol ten hlavný dôvod, pre ktorý ste si povedali, že spravíte tento krok? Jedná sa o nejakú veľkú vec, ktorá vám maximálne ublížila alebo sa cez to dokážete časom preniesť? Každá z nás má iný “prah psychickej bolesti” a to, čo dokážeme mužovi odpustiť sa líši. Vždy sa preto zamyslite nad tým, čo tento dôvod rozchodu pre vás znamenal.

 

Prepáčili by ste mu, keby to spravil znova? 

Ľudia sa vo všeobecnosti veľmi nemenia. Preto musíte počítať aj s možnosťou, že by to spravil znova. Ako by ste reagovali, keby sa jeho chyba opakovala? Dávať druhé šance je okay, no žiadny chlap by nemal 7894x opakovať tú istú chybu.


Prečo ho chcete naspäť? 

 

Predtým, ako to dáte opäť dokopy, sa zamyslite nad jednoduchou otázkou - Prečo? Chcete sa dať opäť dokopy, lebo ho milujete najviac na svete, alebo ste si jednoducho zvykli na jeho spoločnosť a nechcete byť sama? Zamyslite sa nad tým, či to chcete opäť skúsiť z tých správnych dôvodov.

Vidíte s ním budúcnosť?

 

Pokiaľ sa rozhodnete váš vzťah opäť oživiť, majte jasné vaše plány do budúcna. Neoplatí sa plytvať energiou ani časom na nikoho, s kým si neviete predstaviť dlhodobejšie fungovanie. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 1x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.