Blindr Blog
sk cz en
Dokonalé jesenné rande
05/10/2022 - 08:36

Chystáte sa na jesenné rande? Prečítajte si, aké sú najlepšie možnosti.

Jeseň je jedným z najkrajších období na rande. Vonku už nie je to strašné nevydržateľné teplo, ktoré nás doslova núti ostať v klimatizovaných miestnostiach s chladeným drinkom v ruke, no zároveň ešte nie je taká zima na to, aby sa nám nechcelo vyliezť spopod periny. 

 

Avšak rovnako, ako rande v inom období, aj jesenné stretko treba poriadne naplánovať. Pozrite sa aké sú TOP miestam, kam môžete vziať svoju polovičku.

 

Prechádzka

Možno to bude znieť ako úplne klišé, no prechádzka jesenným parkom či lesom môže byť naozaj čarovná. Jemná hmla a pestrofarebné lístie dokážu navodiť naozaj skvelú atmosféru a vaša láska bude príjemne uvoľnená. 

 

Jarmok 

Jeseň je obdobím jarmokov a vinobraní. Na takýchto akciách sa skvele zabavíte, vypočujete si dobrú hudbu či vyskúšate nejaké bláznivé kolotoče. Pokiaľ ste spoločenskejší typ alebo nechcete mať na prvé rande úplne “intímčo”, smelo do toho! 

 

Kultúrne vyžitie

Vezmite ju do kina, divadla alebo na nejaký zaujímavý koncert. Zistite, čo má rada, aký ma vkus a čo ju zaujíma. Pokiaľ sa vaše záujmy zhodujú, je to obrovské plus. 

 

Teplý nápoj

Zohrejte sa vo vašej obľúbenej kaviarni s čajom či vareným vínom. Porozprávajte sa, pýtajte sa a navzájom sa spoznajte. 

 

Netradičné aktivity

Počas jesene je stále dosť priestoru na vyskúšanie nejakých netradičných zábavných aktivít. Ak je vaše rande akčnejší typ, ktorý sa nebojí skúšať nové veci, vezmite ju napríklad na motokáry, do escape room alebo na billiard či bowling. 


Turistika
Obaja milujete turistiku? Skvelé! Naplánujte výlet po okolí, ktorí si zaručene užijete. Dajte však pozor na náročnosť a pred stretnutím si overte, či je aj druhá strana okej s tým, kam a ako dlho pôjdete. Nechcete predsa spôsobiť žiadne nepríjemné prekvapenie.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 19x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.