Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Prečo sú muži neverní?
04/08/2019 - 11:36

Existuje mnoho dôvodov, prečo sa partneri rozchádzajú. Jedným z nich je aj nevera. Prečo sú vlastne muži neverní?

Podvádzanie vzniklo pravdepodobne vtedy, keď sa začal rozpadať prvý vzťah. Všeobecne platí, že čím dlhšie trvá vzťah, tým je väčšia šanca na neveru. A nevera je dôsledkom vady vzťahu. Čo je teda príčínou toho, že chlapi dostanú chuť na ie ženy? Ide iba o nezrelosť alebo je geneticky zakorenená?

Spestrenie vzťahu

Jednoducho - borec sa vo vzťahu nudí. Keď stále dookola robíte iba to, čo máte rada vy, chlapa to prestane baviť. Zažite spolu niečo dobrodružnejšie, než dve hodiny na nákupoch. Hľadajte spôsob ako tie "stojace vody" znova rozprúdiť, lebo predsa - stereotyp je jasný zabíjač vzťahu. 

Nedokážete byť k sebe úprimný

Úprimnosť hrá veľkú rolu v každom vzťahu. V zdravom vzťahu je dôležité veriť si a taktiež sa nebáť hovoriť zo srdca. "Drsní chlapci" však často nechcú prejaviť svoje city. Takže si ich polovička ani nevšimne, že ich muž potrebuje podporu.

Skúsenosť s neverou

Ak váš partner v minulosti podvádzal, existuje veľká pravdepodobnosť, že bude konať rovnako. 

Závislosť na sociálnych sieťach

Riziko nevery sa zvyšuje aj u párov, v ktorých jeden z partnerov trávi až príliš času na Facebooku či Instagrame. Často sa stáva, že kvôli tomu začnete zanedbávať potreby vašej polovičky. Taktiež to môže vyvolať pocit žiarlivosti a veľa hádok.

Pracovné cesty

Podľa výskumu sú až 1/ 3 mužov, ktorí podvádzali podnikateľmi. Svoje milované podvádzali práve na služobných cestách. Možnosť podvádzania na pracovisku sa zvyšuje v 6-9 rokoch manželstva - tieto roky sú najkrehkejšie. 

Poznáte iné dôvody nevery?

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme