Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Je váš partner žiarlivec?
09/08/2021 - 12:00

Máte dočinenia so žairlivcom? Ak na ňom spozorujete tieto body, majte sa na pozore.

So žiarlivosťou sa stretávame denne. Postihuje nielen vzťahy, ktoré majú naštrbenú dôveru, ale aj tie, kde je prehnaná žiarlovosť naozaj neodpodstatnená.

 

To, že je váš partner žiarlivý nemusí teda automaticky znamenať, že je to vaša chyba. Niektorí ľudia to majú jednoducho v sebe a takéto správanie môže vašu lásku podrobiť naozaj poriadnej skúške

 

Patrí aj vaša polovička medzi žiarlivé typy? Ak u neho zbadáte tieto znaky, majte sa na pozore. 

 

Zakazuje vám kamarátky a kamarátov

Vadia mu vaše kamarátky a kamoši opačného pohlavia sú úplne tabu. Ak sa aj náhodou s niekym stretnúť chcete, nasleduje dlhý monológ o tom, prečo by ste nemala. 

 

Musí neustále vedieť, kde ste

Potrebuje vedieť o každom vašom kroku. Najradšej by bol, keby ste sa mu hlásili každú hodinu. Je jedno, či ste vonku, v škole alebo v práci – neustále vás musí mať pod dohľadom. 

 

Koníčky sú zbytočné

Vaše hobby sú podľa neho úplne zbytočné a nepodstatné. Má problém s tým, že si svoj voľný čas vypĺňate aktivitami, ktoré sa ho netýkajú. 

 

Heslá od všetkého

Vie vaše heslo do telefónu, do e-mailu či na sociálne siete. Tvrdí, že to medzi vami buduje dôveru, no každú správu, ktorá vám príde, detailne kontroluje. 

 

Chce s vami všetko zdieľať

Najradšej by bol, keby máte spoločný účet na Facebooku a jeden e-mail. V takomto prípade ho vôbec nezaujíma, že aj vy chcete mať svoje súkromie. 

 

Scény na dennom poriadku

Každý deň si nájde dôvod, aby vám urobil poriadnu scénu. Aj napriek tomu, že on hádku začne, tvári sa ublížene. 

 

Všetko je vaša vina

Vždy vie všetko zaobaliť tak, aby to vyzeralo, že je to vaša chyba. Manipuluje s vami a prekrúca fakty. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme