Blindr Blog
sk cz en
Nerozumiete si s jej kamarátkami? Postupujte takto!
20/08/2022 - 18:33

Chodíte spolu už nejaký ten piatok, no jej kamošky vás veľmi nemusia? Prečítajte si najčastejšie dôvody a to, ako tento problém vyriešiť.

V ideálnom svete by vás rodina vašej frajerky úplne zbožňovala a jej najlepšie kamarátky by si vymsleli, že ste pre ňu ten najlepší partner. Realita je však často úplne iná. Jej najbližší môžu mať proti vám výhrady a huckať ju k tomu, že má naviac. 

 

Nikto z nás nie je ideálny, no okolie si často vytvorí predsudky bez toho, aby vás bližšie spoznalo. Ako sa popasovať s tým, že má na vás okolie nesprávny názor?


Zistite, odkiaľ to pochádza

 

Každá klebeta či predsudok je na niečom založená. Môže ísť o mylnú informáciu, intrigu či neopodstatnený “drb”, ktorý sa časom až príliš nafúkol. Zistite preto, čo o vás ostatní hovoria a odkiaľ táto informácia pramení. Pokiaľ vás bude niektorá z jej kamarátok konfrontovať, na rovinu sa jej spýtajte, odkiaľ to má. 

 

Klebetu vyvráťte faktami

 

Ak ste si istí, že je informácia nepravdivá, dokážete veľmi rýchlo zaútočiť za pomoci faktov. Pokiaľ vás teda napríklad niekto obviní že ste boli “tam a tam” a robili “to a to”, viete sa účinne brániť. Týmto spôsobom dáte veci na poriadok naozaj jednoducho. 

 

Trávte s jej kamarátkami čas 

 

To, že jej kamošky na vás zmenia názor sa nestane zo dňa na deň. Trávte s nimi preto čo najviac času. Pri spoločných aktivitách postupne zistia, aký naozaj ste, a nebudú vás svojej kamarátke vyhovárať. To isté platí aj v prípade rodiny. Ak chcete zbúrať predsudky, ukážte, aký naozaj ste.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.