Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Byť single nie je hendikep
29/09/2020 - 13:21

Prečo sú nezadané dievčatá šťastnejšie?

K nezadaným ženám sa často pristupuje s určitým pohŕdaním a odstupom. Špeciálne vtedy, keď už dostiahnú TEN vek. TEN vek, počas ktorého majú už všetky vaše kamošky frajerov. Niektoré plánujú rodinu. Deti. Dom. Psa. A vy ste za svoj život nemali možno ani jeden dlhodobý vzťah. 

Ak ste pri predchádazjúcom odstavci smutne pokývali hlavou a povedali ste si, že je presne o vás, nezúfajte. Je totiž dokázané, že ženy, ktoré sú dlhodobo single, sú šťastnejšie ako tie, ktoré sú stále vo vzťahu. A prečo? 

Vo vzťahu sa totiž stále niekomu prispôsobujete. Málokedy naozaj dobre spoznáte sama seba, pretože je tam vždy niekto, od koho sa odvíjali vaše rozhodnutia. 

Single ženy sa však spoliehajú iba na seba. Všetky problémy dokážu vyriešiť samé a vedia sa racionálne rozhodovať. Sú silné a nezávislé. A čsvoje sny a ciele dotiahnú až do konca. 

Preto ak budete nabudúce smútiť nad tým, že nemáte partnera. Zamyslite sa. Pozrite sa do zrkadla a obdivujte tú úžasnú osobu, ktorou ste!

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme