Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Kamaráti alebo láska: Ako funguje priateľstvo, keď som vo vzťahu?
16/08/2021 - 11:33

Môže sa kamarátiť muž so ženou aj napriek tomu, že je jeden z nich vo vzťahu?

Väčšina ľudí dospeje vo vzťahu do štádia, kedy úplne preruší kontakt s opačným pohlavím. Zruší stretká s inými potenciálnymi partnermi a niekedy dokonca úplne preruší kontakt aj s kamarátmi. Tento krok však nie je vždy najšťastnejšie riešenie. Kamarátsvo medzi mužom a ženou naozaj existuje, a to aj vtedy, ak ste šťastne “in láv”. 

 

Takýto druh kamarátstva má však svoje pravidlá. Pokiaľ dodržíte nasledujúce body, môžete bez problémov prehlbovať priateľstvo s opačným pohlavím. 

 

Nič k nemu/k nej necítite

Na 100% viete, že k nemu/k nej neprechovávate žiadne city. Beriete ho/ju iba výlučne ako kamaráta, a nikdy ste nemali žiadne postranné úmysly. 

 

On/ona nič necíti k vám

Váš postoj nie je jednostranný – druhá osoba to cíti úplne rovnako. Nie je do vás zamilovaná a ani tajne nedúfa, že sa rozídete so svojim partnerom a dáte sa do vzťahu s ňou. 

 

Neplánujete byť “kamoši s výhodami”

Nielen v psychickej, ale aj vo fyzickej príťažlivosti máte jasno. Nedúfate v žiadny telesný kontakt, ktorý by mohol narušiť váš existujúci vzťah. 

 

Nestretávate sa častejšie ako so svojim partnerom

Pokiaľ so svojim kamošom alebo kamoškou trávite všetok voľný čas, váš partner ostane v úzadí. Voľno venujte primárne svojej polovičke, a ak sa vyskytne príležitosť, trávte ho aj s kamarátmi. 

 

Nepoužívate ho/ju len ako bútľavú vŕbu

Váš kamoš a kamarátka nie je pre vás iba človek, ktorému sa posťažujete a riešite s ním/s ňou svoje problémy, a to najmä tie vzťahové. Neustále sťažovanie sa na svojho partnera môže viesť k zmiešaným signálom, ktoré si druhá osoba môže nevhodne vysvetliť. 

 

Úprimne sa na ňu/neho tešíte

Na stretnutie sa úprimne tešíte, pretože s danou osobou rád/rada trávite čas. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme