Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Kedy je ten správny čas na rozchod?
13/10/2019 - 10:25

Už to nie je to čo bývalo, no vy stále neviete, či je to ten pravý. Kedy je teda najlepší čas na rozchod?

S partnerom si už moc nerozumiete a preto váhate, či má zmysel pokračovať v takomto vzťahu. Rozchod je niekedy to najlepšie, čo pre seba môžete urobiť. Neoplatí sa robiť unáhlené kroky - v takejto situácií treba konať s čistou hlavou. Kedy je však ten najlepší čas na definitívne ukončenie vzťahu?

Zmeň najskôr seba

Musíte si uvedomiť, že vy tvoríte 50% vášho vzťahu. Áno, požadovať zmenu od partnera je jednoduché, no čo tak začať od seba? 

Je to ako keby ste išli k terapeutovi. Ak za ním prídete s tým, že vás váš partner nepočúva, terapeut pracuje s vami.Ak váhate, či ukončiť vzťah alebo nie, je hlavné položiť si otázku: Aký mám vďaka tomuto parnertstvu vzťah k sebe samej? 

Sebeláska

Vzťah má napomáhať k sebeláske, nie ju ničiť. Ak by s niekým, kto by vám hovoril, že by ste boli krajšia keby ste schudli alebo sa prefarbili, necítili by ste sa nedostatočne? V takomto vzťahu by ste nemohli byť sami sebou, nemohli by ste byť uvoľnený. 

Odpoveď nájdete vo svojom vnútri

Presne o to ide - aký pocit vám vzťah dáva zo seba samých? Musíte schovávať vaše pravé ja, len preto, aby ste nenaštvali vášho partnera? Jednoducho neznášate tú osobu, ktorá sa z vás stala behom tohto vzťahu. Pokiaľ je toto ten pocit, niečo určite nie je v poriadku.

Avšak, nemusí to nutne znamenať koniec vzťahu. Mnoho štúdii dokazuje, že sa mnohí partneri do seba znova zamilovali, aj keď sa nenávideli. Podstatou teda je - pracovať na sebe.

Sebaúcta a sebeláska

Vzťah odráža našu sebelásku a sebaúctu. Akonáhle prejdete týmto procesom sebapoznávania, nadobudnete sebelásku a sebaúctu. Zmeníte svoje vnútro a postoj k sebe samej - a váš partner si to určite všimne.

Vzťah sa buď zlepší, čiže vás partner bude stále ľúbiť takú, aká ste; alebo sa zhorší a bude z dňa na deň neznesiteľnejší. A toto je ten moment, kedy viete, že je čas to ukončiť.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 18x
Komentáře
Doporučujeme