Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Kryštof absolvuje v roku 2019 jediný koncert na Slovensku. Na Cibula Feste!
02/02/2019 - 11:24

Najväčší česko-slovenský multižánrový festival Cibula Fest, ktorý už tradične hostí najväčšie hudobné hviezdy z oboch brehov rieky Moravy, hlási prvého headlinera pre nový ročník.
Bude ním kapela Kryštof, ktorá sa vracia na festivalové pódiá a jediný slovenský koncert odohrá v pohraničnom pásme na letisku v Holíči počas víkendu 18. – 20. júla.
 
Česká kapela Kryštof v minulom roku vypredala svoj výročný a jedinečný koncert na pražskom Strahove. Svoju 25-ročnú existenciu oslávili pred 70-tisíc fanúšikmi. Jedna z najväčších českých skupín súčasnosti na čele s Richardom Krajčom sa v tento rok predstaví na Slovensku len jeden jediný raz. A ten odohrajú na 11. ročníku Cibula Festu. “Niekoľko rokov sme pracovali na tom, aby sa kapela Kryštof opäť objavila na Cibula Feste. Konečne to vyšlo a tešíme sa, že fanúšikom, ktorí si ho už dlho žiadali, môžeme vyhovieť,” prezradil organizátor Cibula Festu Vladimír Chrenka.
 
 
 
 
Na festivalovú sezónu sa teší aj samotný Richard Krajčo. “Po viacročnej odmlke sa na jedno leto vraciame do festivalového prostredia. A privezieme kúsok strahovskej šou ktorá na rozdiel od táborákového prostredia KryšfofKempov ponúkne náš koncert na veľkých pódiách s masívnym ozvučením, špeciálne upravenou svetelnou scénou, podporenou animáciami na led obrazovkách a ďalšími efektmi. To všetko, samozrejme, v rozbehnutom a energickom festivalovom sete,” prezradil frontman kapely.
 
Okrem comebacku skupiny Kryštof na Cibula Feste bude na festivale opäť poriadna dávka slovenských top kapiel. Ďalšou z ohlásených je tiež slovenská ska a reggae kapela Polemic a na svoje si prídu aj fanúšikovia kapely QUEEN, keď sa na hlavnom pódiu predstaví jedna z najuznávanejších tribute skupín na svete – QUEENIE – World Queen Tribute Band, ktorá na Cibula Feste vystúpila už v roku 2017. Program festivalu príde podporiť i slovenská kultová kapela DEREŠ, ktorá sa stala známou v rokoch 1987-1990 hlavne rockovými hitmi Na panské a Zlatý vek, začiatkom 90. rokov patrila medzi najúspešnejšie formácie na Slovensku.
 
Festival si aj v budúcom ročníku zachová svoju multižánrovosť a multigeneračnosť. Pre mladých sa opäť pripravuje Cool Aréna, ktorá je na festival už osvedčenou zárukou zábavy pre mladých s renomovanými dídžejmi či hip hopom a reggae. Organizátori festivalu však chystajú aj ďalšie nové prekvapenia, či už v podobe viacerých zvučných mien účinkujúcich, sprievodných aktivít, súťaží, atrakcií a letných aktivít.
 
Aktuálne sa do predaja dostávajú limitované vstupenky za zvýhodnenú cenu, len v sieti Ticket Live.
 
Viac informácií, ktoré budú postupne ešte pribúdať, je možné nájsť na www.cibulafest.eu.
Komentované: 0x
Sdílené: 66x
Komentáře
Doporučujeme