Blindr Blog
sk cz en
Má vás rád? Takto to zistíte!
05/03/2018 - 15:44

Určite ste sa neraz zamysleli, či vás már rád. Toto sú signály, ktoré vám pomôžu to zistiť.

1.      Chce sa stretnúť s vašimi rodičmi
Už na jeho výraze nebadáte paniku, keď mu medzi rečou spomeniete, že by ste ho chceli zoznámiť s vašimi rodičmi. Po vašej žiadosti síce nemusí skákať 5 metrov od zeme, ale bez reptania súhlasí. Ešte lepšie je na tom váš vzťah, keď prevezme iniciatívu do svojich rúk a stretnutie s rodičmi navrhne on sám.

 


2.      Rozpráva o budúcnosti
Už v zime plánuje vašu letnú dovolenku? Je to výrazný posun. Už sa nerozprávate len o tom, čo podniknete najbližší víkend či kam zamierite na Veľkonočné sviatky. Ak sú jeho plány čoraz odvážnejšie a realistickejšie, pre vás to znamená jedno – počíta s vami a túži po spoločnej budúcnosti.

 


3.      Vaše potreby uprednostňuje pred svojimi
Jeho túžby už nie sú prvoradé a nevyžaduje, aby ste ich plnili okamžite. Skôr naopak. Pýta sa na vaše pocity, potreby a sny. Ak sa iba zmienite, že by ste niečo chceli podniknúť, na druhý deň vám už predkladá plán. Myslí skôr na vás, až potom na seba.

 


4.      Nepotrebuje večné vzrušenie
Ak sa vzťah dostane do ustáleného štádia, niektorí muži sa začnú nudiť a radšej sa vytratia. Ale tí lepší ostávajú. Vychutnávajú si obyčajné spoločné pozeranie filmu, varenie večere či prechádzku so psom. Aj obyčajný život s vami ich baví a milujú ho.

 

Zdroj: www.bbc.com

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.