Blindr Blog
sk cz en
Náš tip: Vianočný darček pre ženu
13/12/2021 - 09:34

Hľadáte nápady na vianočný darček pre ženu? Prečítajte si naše tipy.

Mnoho z vás si určite láme hlavu nad tým, aký darček by potešil vašu frajerku, kamarátku, sestru či mamu. Výber darčeka pre ženu môže byť náročnejší, ako sa zdá. Špeciálne vtedy, ak máte pocit, že má dotyčná naozaj všetko. 

 

Ako si s výberom darčeka poradiť? Pripravili sme pre vás 5 tipov, ktoré zaručene potešia každú jednu babu. 

 

Kozmetika

Aj napriek tomu, že denno-denne zakopávate o celé množstvo krémikov, voňaviek či skrášľujúcich prípravkov, kozmetiky nie je nikdy dosť. Vsaďte na kvalitnejšie značky a prírodné zloženie, čo budúca obdarovaná zaručene ocení. Pokiaľ si s výberom neviete rady, spýtajte sa jej priamo, čo by ju potešilo. 

 

Darčeková poukážka 

Darčeková poukážka nie je určená len tým, ktorí už fakt nevedia, aký darček kúpiť. Je to skvelá možnosť potešiť obdarovanú tým, čo bude naozaj chcieť. Vyberte jej poukážku do obľúbeného obchodu alebo nechtového štúdia či kaderníctva, kde každý mesiac chodí. 

 

Šperky

Každú ženu poteší niečo, čím sa môže ozdobiť. Vyberte jej náramok, náušnice alebo elegantnú brošňu. Dajte si však pozor, aby ste sa trafili do jej štýlu a vkusu. Nie každý šperk je vhodný pre každú ženu. Zamerajte sa na to, čo má rada a čo nosí. 

 

Zážitkový darček 

Vezmite ju niekde a pripravte jej zážitok, na ktorý bude ešte dlhú dobu spomínať. Spoločný výlet alebo jej darujte niečo, čo už dlho chcela vyskúšať, no stále iba zbierala odvahu. 

 

PS: Najkrajšie darčeky sú tie, ktoré kupujete zo srdca. Na vianočný darček nemusíte zákonite minúť celú výplatu. Zamyslite sa nad tým, aká dotyčná je a čo ju naozaj poteší. Ženy ocenia najmä nápad a kreativitu.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.