Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
O čom si to teda vlastne písať... ?
12/12/2018 - 08:11

Kedy sme príťažliví? Keď sa na nič nehráme, keď sme skutoční. V takto jednoduchom duchu by sa mala niesť každá konverzácia. Prečo?

V minulom článku "Ako ten prvý online nezbabrať"  sme si zrhnuli pár bodov k téme, čo rozhodne nerobiť pokiaľ ide o prvé písomné kontakty s niekým, kto je online sympatický. Dnes prinášame kratučký (lebo viac netreba :) ) článok k tomu, čo teda vlastne písať, aby prvá iskra "nezakapala" a písmenkovanie prerástlo do osobného stretnutia, na ktoré sa obe strany tešia.

Kedy sme príťažliví? Keď sa na nič nehráme, keď sme skutoční. V takto jednoduchom duchu by sa mala niesť každá konverzácia. Prečo? V prvom rade preto, že ak sa na čokoľvek hráme, dlho túto rolu neudržíme. A každý asi hľadá partnera, ktorý ho bude mať rád práve pre to skutočné "ja", ktoré v sebe nosíme.

Najjednoduchším spôsobom ako začať zaujímavú konverzáciu je urobiť si domácu úlohu - prečítať si profil svojho proťajšku. Nájsť v ňom niečo, s čím sa dá začať, či už je to obľúbená hudba, pes, alebo zaujímavé hobby. Tým by sme mali prvú otázku za sebou. A čo ďalej? Pýtať sa, zaujímať sa. Chcete predsa druhú stranu spoznať. Vtipkujte spolu, bavte sa. Ak aj druhá strana má rovnaky záujem, bude sa pýtať tiež. Ak nie, skúste o sebe niečo zaujímavé povedať, niečo osobné a pravdivé. Napríklad "milujem lozenie po skalách." Doplňte vetu krátkym príbehom z niektorého z výletov a máte ďalšiu bohatú tému na rozhovor. Takto veľmi prirodzene zistíte, čo máte spoločné a aký asi pohľad na život má druhá strana.

Buďte autentický. Otrepaná fráza o tom, že každý z nás je výnimočný, je skrátka pravdivá. V rozhovore sa máte cítiť pohodlne a prirodzene, čo nemusí prísť okamžite, ale k tomuto cieľu by mal prísť relatívne rýchlo a relatívne prirodzene. 

Komunikácia je alfou a omegou šťastného vzťahu. Na začiatku nás ten druhý zaujme aj tým, že sa s ním vieme rozprávať a smiať. O všetkom a o ničom. Niekedy aj do rána bieleho, lebo stratíme pojem o čase. Chybou mnohých skrachovaných vzťahov je jednoducho to, že sa partneri prestali spolu rozprávať. Myslite na to a nebude to váš prípad.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme