Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Páčite sa mu? Toto je 5 znakov, že po vás naozaj ide
02/05/2021 - 11:34

“Keby viem tak čítať myšlienky…” Koľkokrát ste si už povedali túto vetu? Niekedy ju vyslovujme aj v súvislosti s mužským objektom, ktorý nás práve zaujal. Keby sme tak vedeli, či sa mu páčime a čo si o nás myslí.

Kvôli tomu, aby ste zistili, či ste chlapca zaujali, nemusíte byť veštica. Stačí si všímať reč tela. Toto je 5 znakov záujmu. 

 

1. Pri rozprávaní sa k vám nakláňa

 

Počas rozhovoru je k vám otočený čelom a nakláňa sa k vám celým telom. Počúva, čo hovoríte a pýta sa vás otázky. Ak záujem nemá, je otočený smerom od vás, pozerá sa niekde inde alebo si ťuká do telefónu. 

 

2. Znižuje osobný priestor

 

Svoj pohár alebo tanier prisunie bližšie k vášmu. Týmto spôsobom znižuje svoj osobný priestor a nemá s tým problém. Osobný priestor nedelíme s každým a týmto spôsobom vám dáva najavo, že ste pre neho výnimočná. 

 

3. Ruky

 

Položí si ruky na stôl a posúva ich bližšie k vašim. Sem tam sa vás nenápadne dotkne alebo vás chytí za ruku. Týmto spôsobom si chce s vami vytvoriť osobnejší

 

4. Snaží sa vyzerať dobre

 

Neustále si uhládza vlasy alebo tričko. Dáva najavo, že sa pred vami snaží vyzerať dobre a je mierne nervózny z toho, čo si o ňom budete myslieť. 

 

5. Tvár o ňom prezradí všetko 

 

Dôležitá je aj mimika tváre. Keď sme v blízkosti niekoho, o koho máme záujem, rozšíria sa nám zreničky. Všímajte si preto jeho oči. Dôveryhodným ukazovateľom je obočie. Keď muž totiž zbadá ženu, ktorá sa mu páči, na chvíľku zdvihne obočie.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme