Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Prvé rande a rozhovor: Chlapci, týmto témam sa vyhnite!
07/06/2021 - 12:26

Konverzácia na prvom rande prebieha dvoma spôsobmi. Buď je opatrná, až nezaujímavá, alebo, práve naopak, plynulá a prirodzená. Avšak, aj napriek tomu, že to niekedy ide “tak akosi samo”, výsledok nie je taký, ako ste očakávali. Baba sa vám už ďalej neozve a vy rozmýšľate, čo zlé ste vlastne povedali.

Dôvodom jej nezáujmu môže byť téma vašej konverzácie. Tá niekedy totiž skĺzne do dosť nepríjemných rozmerov, ktoré sa vašej rande-polovičke nemusia vôbec páčiť. Akým témam sa teda vyhnúť? 

 

1. Rozhovory o vašich ex

Žiadna baba nechce počuť podrobnosti o dovolenke s vašou bývalou. Rovnako ju nezaujíma ani to, kde ste si dali prvú pusu a ako ste už vtedy vedeli, že ju ľúbite. Týmto spôsobom babe dokážete jedine to, že na svoju bývalú neviete zabudnúť. 

 

2. “Chlapské” témy

Existuje veľa žien, ktorých zaujíma porovnanie výkonu motora. Pokiaľ však vaša vyvolená nepatrí medzi ne, mohol by ju dlhý preslov o autách naozaj extrémne nudiť. Najskôr zistite, aké má záujmy a čo máte spoločné. Tieto témy rozvýjajte ak prvé.

 

3. Vystatovačky

Mnoho chalanov chce pred svojimi kamarátmi vyzerať naozaj in. Všade bol, všetko videl a, oh, tie baby, ktoré na svojej ceste stretol... Pred kamošmi to môže znieť fajn, no babu na rande týmto rozhodne neohúrite. 

 

4. Ľutovanie sa

Pred ňou ste už dávno nemali s nikým rande a musíte jej neustále spomínať, ako sa vám nedarí v láske? V práci vás naštval šéf a zdá sa vám, že život je strašne nespravodlivý? Dohromady vás nič nebaví a všetko je až príliš nefér? Nie, nie a ešte raz nie. Ak ste nespokojní so svojim životom, nešírte negatívnu energiu hneď na prvom rande. Zmeňte ho :)

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme