Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Ready or not? Ms. Lauryn Hill na UPRISINGU!
19/04/2019 - 07:50

Na festival Uprising do Bratislavy príde ikona svetovej pop music Ms. Lauryn Hill. Ako sólová speváčka vystúpi na Slovensku prvý raz.

Americká popová ikona Ms. Lauryn Hill sa vráti do Bratislavy po štrnástich rokoch. V roku 2005 tu spievala s kapelou Fugees. Fugees po ich vtedajšej spoločnej koncertnej šnúre ohlásila koniec kariéry. V tej dobe po druhý raz a definitívne.
 


Speváčka sa narodila 25. mája 1975 v New Jersey. Odmalička vyhlasovala, že jej miesto bude v hudobnom priemysle, ktorý si pred ňou rovno aj kľakol. Lauryn Hill čakal úspech, aký väčšina ľudí nezažije za celý život.

Príďte si vypočuť legendárne hity tejto popovej ikony a mnoho ďalších skvelých interpretov na Uprising do Bratislavy už 23. - 24. Augusta!

Viac informácií a vstupenky nájdete na www.uprising.sk.

Komentované: 0x
Sdílené: 47x
Komentáře
Doporučujeme