Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Skrýva niečo pred vami? Takto ho odhalíte!
18/10/2021 - 16:35

Ako zistíte, že pred vami niečo skrýva? Prečítajte si naše tipy, vďaka ktorým okamžite odhalíte klamára.

Čítanie myšlienok je pre mnohé ženy superschopnosť, kvôli ktorej by boli schopné obetovať čokoľvek. Špeciálne vtedy, keď majú pocit, že ich chlapec pred nimi niečo skrýva. 

 

Avšak kvôli tomu, aby ste túto schopnosť získali, sa nemusíte nechať pohrýzť pavúkom ani padnúť do nádrže s rádioaktívnym odpadom. Superhrdinkou s čítaním myšlienok sa môžete stať aj vtedy, keď budete pozorne počúvať a dostatočne vnímať detaily. 

 

Ako teda odhaliť klamára? Poďme sa na to pozrieť!

 

Mimika je základ

Málokto má svoje “klamárske schopnosti” až na takej dobrej úrovni, že sa mu vôbec neobjavia na tvári. Vo väčšine prípadoch sa stačí zamerať na mimiku tváre. Klamári sa vám nepozrú do očí alebo výrazne často uhýbajú pohľadom. Nervozita sa prejavuje aj častým žmurkaním, zdvíhaním obočia alebo opakovaným hryznutím do pery. 

 

Spôsob reči 

To, akým spôsobom rozpráva, ho vie tiež veľmi rýchlo prezradiť. Jeho hlas sa zmení, môže rozprávať príliš rýchlo alebo nedostatočne artikulovať. Používa slová, ktoré nie sú pre neho úplne bežné. Keď rozpráva o nejakej situácii, nehovorí vám podrobné detaily. Odpovedá vyhýbavo. Niekedy jeho verzie úplne nesedia a často sa zamotáva do vlastných klamstiev. 

 

Reč tela

Keď rozpráva, nie je otočený priamo k vám, jeho nohy sú otočené do strany. Jeho gestikulácia môže byť prehnaná a nedokáže obsedieť na jednom mieste. Môže sa viditeľne potiť alebo očervenieť. 

 

Ak máte pocit, že máte dočinenia s klamárom, dajte si pozor. Nikoho však vopred neobviňujte bez toho, aby ste mali istotu. Predsalen, dôvera je jedna z najdôležitejších vecí vo vzťahu, a keď sa poruší, len ťažko ju obnovíte naspäť.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 7x
Komentáře
Doporučujeme