Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Online zoznámenie často končí svadbou!
29/09/2019 - 13:36

Je dokázané, že mnoho párov, ktoré sa spoznali cez internet, neskôr uzatvorili manželstvo. Podľa najnovšej štúdie končí online zoznámenie svadbou častejšie než to "klasické".

Online zoznamky sú skvelým spôsobom ako sa spoznať, keď ste hanblivý, priveľmi zamestatný alebo jednoducho nemáte šťastie na lásku. No bohužiaľ májú v očiach mnohých ľudí negatívne hodnotenie. Lásku cez internet neberú ešte všetci tak vážne. Ale podľa jedného výskumu končí láska cez online zoznamky svadbou - dokonca častejšie, než reálne zoznámenie.

Vážne vzťahy

Do zoznamiek určených na vážne zoznamovanie sa prihlasujú ľudia, ktorých cieľom je nájsť si dlhodobý vzťah. Spoznávanie teda berú oveľa dôležitejšie a záväznejšie. Taktiež sú si takmer istí, že majú rovnaký pohľad na vzťah ako ich polovička. Úspech môžu oslavovať aj četovacie miestonosti, ktoré sa venujú rôznym témam. 

Rozdielny prístup

Iný prístup žien a mužov sa prejavuje hlavne na zoznamkách. Páni väčšinou oslovujú každú dámu, ktorá ich niečím zaujme a ženy si naopak starostlivo čítavajú profil až pokiaľ nenájdu muža, ktorý bude dokonalý. Takže ani na zoznamke sa nevyhnete vyberaniu. Avšak, ak sa vám niekto nepozdáva, môžete s ním jednodoucho prestať komunikovať a ignorovať ho. 

Nečaká na mňa niekto lepší?

Kým si nie ste na sto percent istí, že vaša polovička je tá pravá, máte si tendenciu svoj profil nechať. Pretože sa cítite dobre, ak sa vám niekto ozve. Je to ako keď sa za vami otočí niekto veľmi pekný alebo s vami flirtuje čašníčka. Však čo ak na vás čaká niekto ešte lepší, než ten/tá, s ktorou práve začínate chodiť? Ale si dávajte pozor na prehnané preberanie - môžete prísť o toho pravého.

Pomalšie zoznamovanie = dlhodobý vzťah

Zoznamovanie cez internet trvá väčšinou pomalšie, než to normálne. Uživatelia sa dlhšie rozprávajú a spoznávajú. No existujú aj výnimky, ktoré sa preferujú osobné stretnutie už takmer na začiatku. Kedže si už pred osobným stretnutím vytvoria prvý dojem, menej skĺzavajú do vzťahov založených len na vášni. Vďaka tomu sú emotívne vyzretejší.

A čo vy? Ako ste na tom?

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 15x
Komentáře
Doporučujeme