Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Slovenky nám prezradili: Tieto nedokonalosti na chlapoch proste milujeme!
15/11/2020 - 15:12

Na to, aby ste si našli lásku nemusíte byť úplne dokonalý. Veď, predsa len, nikto nie je. A niekedy sú malé nedostatky naozaj plus.

Každý chce mať pri sebe dokonalého partnera. Nemusí však vyzerať ako z časopisu alebo urobiť všetko, čo sa nám zapáči. Hľadáme niekoho, kto perfektný pre nás, a to aj s malými nedokonalosťami. 

Na aké nedostatky baby letia? Opýtali sme sa Sloveniek, na aké "chybičky" baby letia

"Mám plné zuby takých tých extrémne vyrysovaných típkov. Čo sú 24/7 vo fitku. Páči sa mi, keď má chlap nejaké to kilečko na vyše. Pôsobí to na mňa reálnejšie. Okrem toho, k vysekanému kusu kameňa sa naozaj nechcete pritúliť večer pri telke." (Linda, 27)

"Neviem, či to je úplne nedostatok, ale mám rada, keď sú chlapi troška nižší alebo rovnako vysokí ako ja. Zabudla som povedať, že mám 180 cm. Ale zatiaľ, čo ostatné kamošky vzdychajú nad dvojmetrovými obrami, mne sa vždy páčili tí nízki." (Paula, 24)

"Veľké ruky, veľké nohy, veľké... Ha, ha. Skrátka, páčia sa mi veľké končatiny." (Moni, 22)

"Ja si vždy všimnem oči. Je veľmi milé, keď sú tak troška ďalej od seba." (Paťka, 18)

"Veľký úsmev, pokojne aj cez celú tvár. A vôbec nemusí mať dokonalé zuby." (Kate, 20)

"Je veľmi príťažlivé, keď chlapi nie sú takí úplne uhľadení, upravení. Nie som zástanca takej ten dokonalosti, kde je aj každý chĺpok na svojom mieste." (Janka, 20)

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme