Blindr Blog
sk cz en
5 vecí, ktoré môžete robiť na Valentína bez partnera
14/02/2021 - 08:32

Valentín je tu. Pre mnohých z nás je to sviatok zamilovaných, ktorí celé dni vyberajú vhodný darček, ktorým obdarujú svoju polovičku. A potom sme tu my, večne nezadaní, ktorým sa ani tento rok nepošťastilo tráviť 14. februára vo dvojici.

Ak ste aj vy opäť tento rok na lodi “single”, nezúfajne. 14. fabruár môžete prežiť aj inak, ako kŕmením sa predraženou čokoládou. Prečítajte si našich 5 tipov na zaujímavé aktivity, ktoré môžete absolvovať úplne ale úplne bez partnera. 

 

1. Dajte si seriálový maratón

 

Poznáte to. Muži večne vzdychajú, keď ich drahé polovičky púšťajú už tretí romantický film za sebou. Ženy sú zasa celé znudené pri každej akčnej scéne, ktorá podľa nich vyzerá úplne rovnako ako tá predošlá. Pokiaľ ste single, takéto problémy riešiť nemusíte. Jednoducho si pustite celú sériu vašich obľúbených filmov, pri ktorých by opačné pohlavie pravdepodobne pretáčalo panenky. A pokojne touto aktivitou strávte celý deň.

 

2. Zacvičte si 

 

Pekáč buchiet sa sám neupečie. Dajte si ľahké kardio, choďte si zabehať alebo sa poriadne rozbite pri silovom tréningu. Možno práve dnes vám pohyb padne lepšie ako inokedy. Prečistíte si hlavu a prídete na iné myšlienky. 

 

3. Vyskúšajte niečo nové

 

Už dlho rozmýšľate nad tým, že si uvaríte to parádne jedlo, na ktoré ste nedávno našli recept? Chcete si namixovať komplikované drinky, no doteraz ste na to nemali dostatok času? Alebo ste si len nedávno kúpili novy stojan na maľovanie či strategickú hru? Skúšajte, testujte, objavujte.

 

4. Objednajte si hromadu jedla 

 

Objednať si dve pizze a ostať celý deň v posteli? Prečo nie. Objednajte si jedlo a celý deň nevylezte zo svojho kráľovstva. Oddychujte a užívajte si samotu. 

 

5. Potešte sa malým darčekom

 

Na miesto toho, oby ste opäť dostali ničo, čo nevyužijete, si kúpte sám sebe darček, ktorý vás poteší. Nové tričko, spotrebič, doplnok či telefón... Vy si to jednoznačne zaslúžite. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 10x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.