Blindr Blog
sk cz en
Týmto na muža nezapôsobíte
17/02/2018 - 19:02

Uplakané ženy muži nemusia. Ale ani priveľmi sebestačné im nie sú veľmi po chuti.

1.      Večný plač
Muži sa radi pasujú do pozície ochrancov či záchrancov. Ak vidia ženu svojho srdca utrápenú, trhá im to srdce. Ženské slzy majú na mužov dokonalý účinok. Ale len dovtedy, kým sa to s nimi nepreháňa. Silený plač za každú cenu a každú maličkosť nielenže neprinesie očakávaný účinok, ale navyše mužom lezie na nervy.

 

2.       Vypočúvanie
Ak sa raz dohodnete, že váš drahý si užije pár hodín s kamarátmi v bare či na pánskej jazde, určite mu počas večera neposielajte sms-ky, aby sa okamžite vrátil domov, lebo vám je smutno. Na druhý deň si ušetrite aj vypočúvacie otázky s kým bol, čo pil, ako sa zabával a podobne. Dávate mu tak najavo, že mu nedôverujete.

 

3.      Priveľká samostatnosť
O všetko sa viete postarať, všetko si zariadite, vybavíte. Peňazí máte dosť na to, aby ste žili nezávislý život a partnerovi to dávate najavo. Ešte horší prípad nastane, ak zarábate viac než on a máte aj lepšie postavenie v práci.

 

4.      Flirtovanie s cudzími mužmi
Možno ste boli zvyknutá flirtovať s každým mužom, na ktorého ste natrafili a akosi prirodzene to k vám patrí. Ak máte po svojom boku partnera, odpustite si dvojzmyselné, akože vtipné narážky na „sympaťákov“ v blízkom aj širokom okolí.

 

Zdroj: www.womanmagazine.co.uk

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 1x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.