Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Vzťah na diaľku nemusí byť problém
19/12/2018 - 14:55

Nájsť si niekoho, kto vyhovuje vašim požiadavkám, býva niekedy ťažké. Keď už ale niekoho takého nájdete, tak chcete, aby tento vzťah vydržal čo najdlhšie. Čo však robiť vtedy, keď je váš partner z väčšej diaľky, prípadne z iného štátu? Ani vtedy netreba panikáriť, pretože všetko sa dá vyriešiť.

Viac voľnosti 

Predstavte si, že máte dohonuté, už piate rande za týždeň a zrazu vám zavolá šéf, že musíte niečo dorobiť, alebo vás kamarát zavolá na pivo. Keď máte vzťah tak sa môže stať, že všetko odsúvate na druhú koľaj.

Keď je však váš partner ďaleko a stretávate sa napríklad len cez víkend, tak máte omnoho viac času na aktivity, na ktoré ste boli zvyknutí predtým. 

Romantika

V dlhodobých vzťahoch sa väčšinou romantika časom vytratí. Samozrejme nie vždy to tak je, ale časom sa to väčšinou stane. Ale keď máte vzťah na diaľku, tak sa na svojho partnera viac tešíte a prichystáte čo najlepší program, aby ste si takto vynahradili chvíle, ktoré ste neboli spolu.

Zamilované správy

Akonáhle je váš partner stále pri vás, tak mu asi nebudete šepkať do ucha každú chvíľu, ako vám chýba a ako sa na neho tešíte. Kedže je váš partner ďaleko, tak určite dostávate každú chvíľu zamilované správy, s romantickými vyznaniami.

Dôvera

Najdôležitejším problémom býva vo vzťahu na diaľku práve dôvera. Kedže je váš partner ďaleko, tak sa môže veľmi ľahko stať, že vás začne trápiť, čo práve robí váš partner a ským. Nekonečné vyvolávanie a kontrolovanie vzťahu určite nepomôže. Preto by ste si mali tieto možné problémy vydiskutovať ešte predtým, ako nastanú.

Každý vzťah je jedinečný, preto to niektorým na diaľku vyjsť môže a niektorým nie.Keď budete spolu dostatočne komunikovať a veriť si, tak je veľmi pravdepodobné, že to vyjde.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme