Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Prečo sa neozýva?
08/02/2018 - 19:07

K veľmi bežným porozchodovým pocitom patrí aj želanie, aby sa priateľ znovu ozval. Aby nám dal v ťažkých chvíľach pocit dôležitosti, aby nám pohladkal ego, ukázal, že aj on má emócie.

1.      Uľavilo sa mu
Aj toto môže byť dôvod, prečo sa muž po rozchode úplne odmlčí. Tešte sa, je to stále lepšie, akoby tlačil kaleráby do hlavy a navrhoval vám, aby ste ostali priateľmi. To sa skutočne môže stať, hoci tomu momentálne vôbec neveríte, návrhy tohto typu vám však po rozchode pomôžu úplne najmenej. Tak sa teda upokojujte tým, že by to mohlo byť aj horšie. Napokon, to, že sa mu po niekoľkoročnom vzťahu, v ktorom ste ho, povedzme, dusili, uľavilo, neznamená, že sa mu o mesiac-dva, keď mu to celé dôjde, nepriťaží.

 

2.      Má hrdosť
Možno, že by sa vám ozval, ale rozišli ste sa príliš zle na to, aby nabral odvahu. Muži majú svoju „hrdosť“ a občas uvažujú úplne inak ako ženy. Kým žena čaká, aby sa jej ozval, ak má záujem, muž môže poriadne váhať, zvlášť, ak ste ho urazili. Nezabúdajte na to, že muža urážajú iné veci, ako ženy. Aj vyhodenie z facebooku (z vašej strany) môže považovať za definitívne. A možno potrebu kontaktovať vás stále má, no hrdosť mu to nedovolí.

 

3.      Nemá odvahu
Aj muž sa bojí pocitu zlyhania. Donemoty môže dumať nad tým, že by sa k vám aj vrátil, ale čo keď jeho city opätovane zraníte? Táto obava môže byť pre muža, rovnako ako aj pre ženu taká silná a predtucha bolestivá, že sa radšej rozhodne pre cestu niekoľkoročnej samoty.

 

Zdroj: www.theguardian.com

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme