Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Veselé Vianoce a mnoho nových známostí v novom roku!
23/12/2020 - 08:48

V mene celého tímu Blindr vám prajeme šťastné a veselé. Naplno si užite Silvester a s nadšením sa pustite do nového roka, ktorý bude určite lepší, ako ten starý.

Vianoce a Nový rok si užite v kruhu rodiny, kamarátov, blízkych - hocikoho, na kom vám záleží. Odhoďte všetky predsavzatia a doprajte si poriadnu nálož koláčov a vianočného punču.

Vianočné sviatky sú aj o oddychu. Voľný čas môžete vyplniť rôznymi aktivitami, napríklad aj s našou pomocou. Nadviažte nové kontakty, napíšte tej osobe, ktorej profil si už dlho prezeráte a myslite na to, že cez Vianoce sa vraj dejú zázraky. 

Vyskúšať môžete aj našu novú aplikáciu na Android, vďaka ktorej budete mať všetky správy vždy so sebou. Komunikácia nikdy nebola jednoduchšia. Odpisovanie vám už nebude trvať veky a skrátiť si môžete akúkoľvek dlhú chvíľu. A ak sa vám aplikácia zapáči, môžete za ňu hlasovať v súťaži 4ka Android Code 2020. Nájdete ju v kategórii "Svetové slovenské aplikácie". 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 1x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme