Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Viete správne bozkávať?
15/02/2019 - 13:27

Prvú pusu dá každý pravdepodobne svojim rodičom, alebo inému príbuznému, či blízkemu. Pusa značí to, že máte niekoho radi a že s ním radi trávite čas. Naopak bozk, je prejavom vrúcnejších citov a romantickej lásky. Rozdiel medzi týmito pojmami je pravdepodobne každému jasný. Nie je však bozk ako bozk.

Bozk po francúzsky

Nie, nie je to vyznanie citov vo francúzštine. Francúzky bozk je najviac populárny medzi dvojicami, ktoré k sebe pociťujú romantickú lásku. Tento bozk je zo všetkých bozkov najhorúcejší, najvášnivejší a najvrúcnejší.

Tento bozk používame vtedy, keď je vzťah na svojom vrchole, pri romantických chvíľach, pri sexe, alebo jednoducho vtedy, keď sme zamilovaní.

Francúzsky bozk nie je až také umenie a pravidelným nacvičovaním, sa určite stane majstrom.

Letmý bozk

Ak máte niekoho naozaj radi a ste napríklad na verejnosti, pravdepodobne sa tam s ním nebude vášnivo bozkávať, aj keď aj to sa stáva. Takýto rýchly letmý bozk na ústa, je prejavom dvoch partnerov, ktorý sa majú radi.

V niektorých kultúrach a aj v niektorých rodinách, sa takýto bozk na ústa používa aj medzi rodinnými príslušníkmi. Nie je to nič nevhodné, ale samozrejme všetko s mierou.

Spiaci bozk

Tento bozk vyzerá tak, že jeden z partnerov pobozká toho druhého na očné viečka. Takýmto bozkom partner vyjadruje svoju lásku, náklonnosť, pocit starostlivosti a dôveru. Ak vám niekto takýto bozk dá, znamená to, že sa chce o vás starať a ak mu to dovolíte, tak mu naozaj dôverujete.

Bozk a nos

Každý určite pozná Eskimákov, ktorý si svoju náklonnosť vyjadrujú tak, že si svoj nos začnú obtierať o nos toho druhého. Aj v našej kultúre sa takýto „bozk“ vyskytuje. Je prejavom hravosti a vášne. Ak vám váš partner dá normálny bozk na nos, je to zas prejavom ospravedlnenia.

Existuje samozrejme mnoho rôznych pús a bozkov. Niektoré sú vhodné na verejnosti, iné by ste si mali zas schovať radšej do svojej spálne. Nezabúdajte na to, že bozkom z lásky nikdy nič nepokazíte, naopak to všetko iba vylepší.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 14x
Komentáře
Doporučujeme