Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Vyhraj vstupenky na Ródeo Muráň
16/07/2019 - 09:22

Agentúra 4 Public Promotion vás všetkých pozýva na 27. ročník udalosti Ródeo Muráň 19. - 20. júla 2019. Vyhrajte spolu s nami vstupenky na najväčšie a najstaršie ródeo v Európe

Vychutnajte si krásu tátošov a umenie ich jazdcov19. - 20. 7. 2019 v obci Muráň, okres Revúca. V tejto obci sa bude v piatok a v sobotu konať už 27. ročník udalosti Ródeo Muráň, najväčšieho a najstaršieho ródea v Európe. Stretávajú sa na ňom milovníci jazdenia na koňoch a divokého západu.

Taktiež je pre všetkých pripravený výborný program. Vystúpia KENTUCKY JACK, ADAM ĎURICA, U.K.N.D., POLEMIC, TUBLATANKA, HEĽENINE OČI a iný...

Pripravte sa na rôzne súťaže a zažite MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V JAZDE NA ELEKTRICKOM BÝKOVI.

 

 

Viac informácií a vstupenky nájdete na www.rodeomuran.sk.

 

Chcete vyhrať vstupenky?

Zdieľajte tento článok pomocou tlačidla nižšie a automaticky budete zaradení do súťaže o 2 vstupenky pre vás a vašich známych. Vyhodnotenie bude v Pondelok 15.7.2019, víťazi budú kontaktovaní správou.

SÚŤAŽ BOLA UKONČENÁ

Komentované: 0x
Sdílené: 85x
Komentáře
Doporučujeme