Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Byť single je prospešné!
08/03/2020 - 10:02

Mnoho ľudí berie slovné spojenie „byť single“ naozaj tragicky. Je však naozaj tak zlé byť single?

Niektoré dámy (a možno aj páni) majú tendenciu upadať do depresií a smútku, pokiaľ sú už dlhšie nezadané. Pre niekoho to môže byť katastrofa, no pozrime sa na to aj z lepšej stránky! Vedci zistili, že byť slobodný je zdravšie než byť vo vzťahu či v manželstve.

Zabodujte v kariére

Dôležitou súčasťou je zistiť, po čom túžite. Byť slobodný a bez záväzkov je najlepší čas na začatie novej kariéry. Nebojte sa zlyhania, risku alebo zmeny. Zistite, aká práca vás napĺňa a choďte za tým!

Cestujte

Cestovať môžete samozrejme aj s partnerom, no takto nemáte žiadne záväzky. Môžete sa vydať kamkoľvek chcete – dokonca aj tam, kde váš partner nechcel ísť. Navštívte teda pamiatky a nebojte sa spoznávať nových ľudí!

Myslite aj na budúcnosť

Keď ste zadaný, míňate viac peňazí – to je jasné. Niekedy je však veľmi lákavé minúť peniaze, no pokiaľ ste single, mali by ste si začať šetriť peniaze. Potom, keď si založíte rodinu, bude fajn, keď budete mať nejaké peniažky našetrené.

Strávte viac času s priateľmi

Pre ľudí sú priatelia druhou rodinou a niekedy sa s nimi stretávajú častejšie než s normálnou rodinou. Keď teraz nemáte partnera, je pravý čas na to, aby ste strávili väčšinu vášho času s priateľmi. Plňte si spolu vaše sny  a vytvárajte nové zážitky-

Zdravie

Slobodní ľudia sú zdravší. Majú viac času, ktorý venujú hlavne sebe. Častejšie sa pohybujú, športujú a dokonca si aj zlepšujú duševné zdravie. Je to hlavne tým, že nezadaní ľudia sa snažia byť dokonalejšími hlavne kvôli tomu, aby zaujali opačné pohlavie. Pokiaľ sú už vo vzťahu, nepotrebujú na sebe tak veľmi pracovať.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 25x
Komentáře
Doporučujeme