Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Ženy, ktoré sú dlhšiu dobu single, skončia ako šťastnejšie
10/11/2019 - 16:47

Prečo sú nezadané dievčatá šťastnejšie?

Možno boli nezadané počas celej strednej školy a nevedia, aké je to byť vo vzťahu. Možno sa naopak rozhodli si urobiť prestávku od randenia pre svoje dobro alebo jednoducho skončili samé. Tak či onak, dievčatá, ktoré boli dlhšiu dobu single, skončia podľa výskumov šťastnejšie. Pýtate sa prečo?

Pretože boli nezávislé

Majú dostatok peňazí na zaplatenie nájomného či kúpu potravy. Majú dostatok vedomostí, aby vedeli, ako sa postarať o svoje vlastné blaho. Majú prostreidky na to, aby žili podľa seba.

Pretože sa naučili byť spokojné samy so sebou

Sú schopné ísť pokojne spať, ísť nakupovať oblečenie alebo uvariť si nejaké jedlo bez toho, aby sa cítili nepríjemne, že nemajú nikoho s kým by sa o to podelili. Už dávno prijali to, že sú samy pre seba najcennejšie. 

Pretože majú čas zamerať sa na seba

Zostávajú v kontakte so svojimi priateľmi, namiesto toho, aby sa s nimi prestali rozprávať. Neprestávajú si ísť za svojimi snami, namiesto toho, aby od nich utekali. 

Pretože si uvedomujú, že láska nie je stredobodom vesmíru

Každý deň nerozmýšľajú, kedy už konečne budú mať chlapca. Láska nie je jediná vec, nad ktorou myslia. Namiesto toho, aby naháňali chlapcov, naháňajú sa po svojich nádejach a snoch.

Na udržanie vzťahu treba vynaložiť veľa úsilia - na udržiavanie svojho vzhľadu, robenie domácich prác a riešenie hádok. Aj toto je jedným z dôvodov, prečo sú single ženy šťastnejšie.

Dievčatám, ktoré sú dlhší čas single, nevadí, že nemajú partnera. Nevadí im myšlienka, že budú žiť samy po istý čas.

Ak ak si tieto baby najdú niekoho, bude to človek, ktorý ich posunie dopredu. Niekto, kto ich bude povzbudzovať, aby sa nevzdávali. Bude to niekto, kto ich bude chápať.

Takéto dievčatá budú s niekým, kto ich urobí ešte šťastnejšími, než už sú.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme