Blindr Blog
sk cz en
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
11 trápnych viet, ktoré musí počúvať každý nezadaný človek

Byť nezadaný nie je vždy také jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Jasné, nemusíte stále dookola počúvať frajerkin výklad o tom, aký je rozdiel medzi koralovou a lososovou, či zaspávať pri tónoch chrápania svojho frajera.

Avšak, niekedy je to poriadna otrava. Špeciálne vtedy, keď sa vás snaží okolie presvedčiť o tom, že vie, čo je pre vás najlepšie. Pokiaľ si niekoho urýchlene nenájdete, určite skončíte veľmi zle. Aj keď sa snažíte ostatných uistiť, že vám single stav vyhovuje, nepočúvajú vás. A poznámky adresované na váš (údajne) desivý osamelý život sa sypú z každej strany. Všetci sú zrazu odborníci na vzťahy a snažia sa vám dávať rady, ktoré môžu vyzerať napríklad takto:

„V mori pláva veľa rýb.“

„Biologické hodiny ti tikajú...“

„Keď som bola v tvojom veku, už som mala tri deti.“

„Príde to, keď to budeš najmenej čakať.“

„Moja kolegyňa je pre teba úplne perfektná, dohodím ti ju?“

„Skúšal si zoznamku?“

„Keby skúsiš niečo spraviť s tým účesom, našiel by si si frajerku hneď.“

„Keby si bola na ľudí milšia, nebola by si sama.“

„Si sama, tomu by si nepochopila.“

„Vo vzťahu pochopíš.“

„To pravé ešte len príde.“

Ak poznáte aj iné otravné frázy, ktorými vás obdarúvajú vaši známi, podeľte sa o ne v komentároch!

FIND OUT WHAT'S UNDER THE MASK...
As they say, do not judge the book by the cover. Reveal what is really important. Reveal the character! Meet people, new friends and love, first even without seeing each other's face. Blindr is a social and dating network with a unique opportunity to meet via online blind date.
I want to try it out
Comments: 0x
Shared: 0x
RECCOMENDED
Comments
RECCOMENDED