Blindr Blog
sk cz en
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
5 signálov, ktoré odhalia, že sa mu fakt páčite

ko zistiť, že muž pri pohľade na vás vidí viac ako len kamarátku? Pozrite sa na 5 najčastejších signálov, ktoré vám odhalia pravdu.

Všetci dobre vieme, že ženy rozhodne nepatria medzi tie tvory, ktoré by hovorili veci na rovinu. Ukazujú názorne, domýšľajú a čakajú, že muž dokáže automaticky čítať myšlienky. V prípade mužov je to však častokrát úplne rovnaké, niekedy dokonca aj horšie. 

 

Odhaliť, čo si chlap myslí, je pre mnohé z nás obrovská neznáma. Špeciálne keď sa jedná o tak delikátnu vec, ako sú vzájomné sympatie. Ak ste sa však aj vy ocitli na pochybách, nezúdajte. Prečítajte si 5 najvýraznejších signálov, vďaka ktorým zistíte, že po vás muž naozaj ide. 

 

  1. Píše vám dlhé správy 

Sympatie z jeho strany odhalíte už počas písania. Pokiaľ vám muž píše dlhé správy, buďte si istá, že to nerobí len tak. Chlapi väčšinou neobľubujú dlhé vypisovačky a pokiaľ s vami prehodí viac ako pár slov, nie je to z nudy. Dlhé správy sú znakom toho, že ste ho zaujali a chce svoj čas venovať práve vám. 

 

  1. Pamätá si detaily 

Nedávno ste mu prezradili, že milujete taliansku kuchyňu a on vás vezme na najlepšie cestoviny v meste? Chlap, ktorý počúva, vo vás určite vidí viac ako náhodnú známu. Pokiaľ mu nerobí problém zapamätať si to, čo máte rada alebo nadviazať na predošlnú konverzáciu, kde ste prezradili niečo o sebe, je to obrovské plus. 

 

  1. Je pozorný 

Na vaše stretnutie vám nezabudne doniesť roztomilú maličkosť. Podrží vám dvere a pochváli nový účes. Áno, gentlemani ešte nevymreli. Iba si vyberajú, pri ktorej žene sa budú viac snažiť. 

 

  1. Ignoruje správy od iných báb

Už týždne aktívne ignoruje správy od iných žien a vy ste si to náhodou všimli? Je jasné, že momentálne myslí len na vás a nezaujímajú ho žiadne “náhrady”. Nenecháva si zadné vrátka pre prípad, že by vám to nevyšlo, pretože vie, že chce byť s vami. 

 

  1. Povie vám to narovinu 

Ženy sú niekedy natoľko ponorené do hier a hádaniek, že si ani neuvedomujú, že chlapi neuvažujú rovnako ako ony. Ak vám muž na rovinu povie, že sa mu páčite a chce byť s vami, s najväčšou pravdepodobnosťou to tak myslí. Nejedná sa o žiadnu premyslenú stratégiu.

FIND OUT WHAT'S UNDER THE MASK...
As they say, do not judge the book by the cover. Reveal what is really important. Reveal the character! Meet people, new friends and love, first even without seeing each other's face. Blindr is a social and dating network with a unique opportunity to meet via online blind date.
I want to try it out
Comments: 0x
Shared: 13x
Recommended
Comments
Recommended