Blindr Blog
sk cz en
Ako nájsť lásku v roku 2022?

Zaujíma vás, ako nájsť lásku v roku 2022? Prečítajte si naše tipy.

Či chceme alebo nie – starý rok je nenávratne za nami. Do toho nového sme vstúpili s množstvom predsavzatí, zaujímavých plánov či cieľov, o ktoré chceme najbližšie mesiace bojovať. Pre mnohých z nás je to aj hľadanie lásky. 

 

Ak sa vám minulý rok nepodarilo nájsť spriaznenú dušu, nezúfajte. V novom roku na vás čaká čerstvý štart a mnoho zaujímavých príležitostí. A aby sme vám tento proces ešte uľahčili, pripravili sme pre vás tipy, ktoré vám pri hľadaní lásky pomôžu. Poďme sa na ne pozrieť. 

 

Nemajte nerealistické očakávania

Jasné, každá žena by chcela mať dokonalého fešáka s tvárou Brada Pitta, ktorý bol verný, maximálne pozorný a v zásobe mal poriadnu dávku humoru. Muži zasa túžia po žene s telom Megan Fox, ktorá nie je nikdy náladová a vie naozaj úžasne variť. Avšak, v žiadnom prípade nemajte nerealistické očakávania. Nikto nie je dokonalý, a ak nájdete zaujímavého človeka, ktorý nezodpovedná na 100% vašim požiadavkám, ale napríklad iba na 90%, ste na dobrej ceste. 

 

Choďte medzi ľudí – nielen offline

Pokiaľ to situácia dovolí, spoznávajte nových ľudí. Tento proces nemusí prebiehať iba v offline svete, aj na internete sa dá nájsť množstvo zaujímavého materiálu. Píšte si s ním/s ňou, bavte sa a spoznávajte. 

 

Pracujte na sebe

Nestojte na jednom mieste. Pracujte na sebe, zlepšujte sa, nájdite si nejaký zaujímavý koníček, ktorý vás napĺňa. Buďte pre svojho budúceho partnera/budúcu partnerku tým najlepším ja

 

Nestrácajte čas s ľudmi, ktorí za to nestoja

V neposlednom rade je dôležité myslieť na to, že nie každý si zaslúži vašu pozornosť. Nestrácajte čas s ľudmi, ktorí o vás nemajú záujem, a nesnažte sa ich za každú cenu dobíjať.

FIND OUT WHAT'S UNDER THE MASK...
As they say, do not judge the book by the cover. Reveal what is really important. Reveal the character! Meet people, new friends and love, first even without seeing each other's face. Blindr is a social and dating network with a unique opportunity to meet via online blind date.
I want to try it out
Comments: 0x
Shared: 6x
Recommended
Comments
Recommended

This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.