Blindr Blog
sk cz en
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
Ako prežiť dovolenku s iným párom

Kamoši-frajeri vás zavolali aj s polovičkou na víkend na horách, či na dovolenku pri mori. Vy váhate, no nakoniec prikývnete. A oddych sa môže začať... alebo peklo? Čas strávený s inými pármi sa môže totiž premeniť na hotovú katastrofu.

Spoločné dovolenky s iným párom nie sú vždy prechádzka ružovou záhradou. Niekedy za to môžete vy, inokedy oni. Častokrát malým kúskom každý. Avšak, trapasom a odutým pohľadom sa dá predísť veľmi jednoducho. Stačí sa držať pravidiel.

Dobre si rozmyslite, kam idete

Nekývnite hneď na prvú príležitosť. Pokiaľ vás známi volajú na víkendovú chatu spojenú s lyžovačkou a vy o lyžovaní neviete nič, nechoďte. Inak sa môže veľmi rýchlo stať, že zatiaľ čo oni si budú užívať brázdenie svahov, vy budete ofučanie sedieť na izbe a nudiť sa. Takisto ani all-inc dovolenka nie je pre každého to pravé. Pokiaľ ste párik dobrodruhov, neustále sedenie na pláži a na hotely bude pre vás utrpenie.

Dobre si rozmyslite, s kým idete

Pokiaľ ich až tak dobre nepoznáte alebo sa vaše polovičky ešte nevideli, zorganizujte spoločné stretnutie predtým, ako dovolenku zajednáte. Pri skupinovom stretnutí hneď zistíte, či si budete rozumieť.

Nehádajte sa

Na skupinovej dovolenke sa rozhodne nehádajte, pokiaľ nie je situácia naozaj vážna. A rozhodne nie pred nimi. Uvedomte si, že na dovolenke si treba čas čo najviac užiť. Okrem toho, hádky na verejnosti môžu pokaziť celý spoločne strávený čas.

Viete, čo si môžete dovoliť

To, že ste spolu už 5 rokov a prdnúť si pred priateľkou je pre vás normálka, neznamená to, že to aj druhý pár vezme úplne v poriadku. Pokiaľ sa úplne nepoznáte, nesnažte sa na seba upozorňovať negatívnym spôsobom.

Vymyslite si aj vlastný program

Ak idete na dlhšie, nečakajte, že ostatní vymyslia celý program za vás. Pokiaľ nie ste s ich nápadmi úplne stotožnení, skúste si vymyslieť niečo vlastné. Nemusíte byť spolu 24/7.

Snažte sa o kompromis

Pokiaľ s nimi úplne nesúhlasíte s plánmi, ubytovaním, či spôsobom dopravy, ozvite sa. Nikto predsa nevie čítať myšlienky. V každom prípade sa snažte o kompromis – rozumní ľudia sa určite dohodnú.

FIND OUT WHAT'S UNDER THE MASK...
As they say, do not judge the book by the cover. Reveal what is really important. Reveal the character! Meet people, new friends and love, first even without seeing each other's face. Blindr is a social and dating network with a unique opportunity to meet via online blind date.
I want to try it out
Comments: 0x
Shared: 0x
RECCOMENDED
Comments
RECCOMENDED