Blindr Blog
sk cz en
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
Ako prežiť Valentín osamote

Dátum 14.2. už klope na dvere. Pre niekoho sviatok lásky a romantiky, pre iných iba pripomenutie toho, že s nikým nechodíte. Ako tento deň zvládnuť čo najlepšie?

Valentín, sviatok všetkých zamilovaných, sa už nebezpečne blíži. Avšak, táto oslava lásky a vzájomnej blízkosti sa môže rýchlo zmeniť na hotové peklo. Špeciálne vtedy, keď nemáte s kým oslavovať. Z každej strany na vás vyskakujú ružové srdiečka, sladké bomboniéry, či akciové večere pre dvoch.

Pokiaľ aj vy patríte medzi tých, ktorým sa zatiaľ nepodarilo uloviť tú pravú alebo toho pravého, máme pre vás návod, ako prežiť Valentín osamote. Inšpirujte sa nasledujúcimi nápadmi a strávte tento sviatok bez vážnejšej ujmy :)!

Práca, práca a ešte raz práca

Zaobaliť sa do poriadneho pracovného nasadenia je jeden z najúčinnejších spôsobov ako zabudnúť na to, aký deň vlastne je. Máte nejaké nedokončené projekty alebo potrebujete odrobiť nadčas? Prosím, 14.2. je na to ideálna doba.

Dámska/Pánska jazda

Obklopený dobrými priateľmi okamžite zabudnete na to, že nejaký Valentín vôbec je. Určite máte nejakých nezadaných kamarátov, ktorí majú podobné myšlienky. Tak hor sa na akciu!

Kino

V kine nedávajú iba filmy pre páry na štýl „50 odtieňov trápnosti“. Vyhnite sa tým, kde je akcia 1+1, kreslá vyzdobené srdiečkami, či pohár šampanského zadarmo.

Filmový maratón

Už ste si konečne pozreli všetky časti Pána prsteňov? Že nie?

Blindr

Na Blindri to na Valentína žije! Príď pokecať, spoznať nových ľudí a možno práve tam nájdeš to, čo hľadáš.

FIND OUT WHAT'S UNDER THE MASK...
As they say, do not judge the book by the cover. Reveal what is really important. Reveal the character! Meet people, new friends and love, first even without seeing each other's face. Blindr is a social and dating network with a unique opportunity to meet via online blind date.
I want to try it out
Comments: 0x
Shared: 0x
RECCOMENDED
Comments
RECCOMENDED