Blindr Blog
sk cz en
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
Na Slovensko príde legendárny Ja Rule

Po viac ako 20 rokoch v americkom rape bude headlinerom festivalu Hip Hop Žije.

Festival Hip Hop Žije 2019 sa pomaly blíži a podobne ako po minulé roky, aj tentokrát sa bude konať na konci júna. Bratislava už pozná aj prvých vystupujúcich zo Slovenska aj Česka a my vieme, že sa môžeme tešiť na kvalitu ako Kontrafakt, Kali, Separ & DMS, Majk Spirit, Strapo či špeciálne vystúpenie najlepšieho domáceho DJa Nobodylistena.

Zvykli sme si, že na Hip Hop Žije nechýbajú ani zahraničné hviezdy a tak dnes s potešením oznamujeme aj samotného zahraničného headlinera. Ako už vieš z nadpisu, je ním legendárny Ja Rule, ktorý má na konte množstvo hitov pre všetky generácie.
 


Na scéne pôsobí už viac ako dve desaťročia, má na konte sedem štúdiových albumov, niekoľko nominácií na prestížnu cenu Grammy a mal možnosť spolupracovať s množstvom veľkých hviezd. Ako správny gangsta raper, aj on pobudol chvíľu vo väzení. Posledné roky sa však venuje v prvom rade živým vystúpeniam a podľa najnovších informácií aj svojej novej tvorbe.

Na Hip Hop Žije 2019 v Bratislave bez pochýb zaznejú jeho najväčšie hity a fanúšikovia si budú môcť užiť prierez jeho tvorbou od roku 1999 až do súčasnosti.

Hip Hop Žije sa bude konať 28. - 30. júna a do pozornosti ešte dávame možnosť zakúpiť si lístky v predpredaji na oficiálnej stránke www.hiphopzije.sk.

Už čoskoro zverejníme aj ďalšie domáce mená aj sprievodný program, ktorý bude ešte intenzívnejší a rozmanitejší ako v minulých rokoch.

Comments: 0x
Shared: 97x
RECCOMENDED
Comments
RECCOMENDED