Blindr Blog
sk cz en
Poznáte všetky typy rozchodov?

Rozchody nikdy nie sú ľahké, no je na vás ako sa s nimi popasujete.

Ak ste niekedy zažili vzťah, možno ste zažili už aj jeho koniec. Niektorí ľudia ho brali dobre a iní zasa celé dni preplakali. Aké sú najčastejšie typy rozchodov?

1. Cez smsku

Prvé miesto si získal rozchod cez internet. Vaša polovička bola natoľko zbabelá, že vám poslala srdcervúcu rozchodovú správu. Pri takejto správe by som naozaj nevedela, či sa mám smiať alebo plakať. Ale žijeme predsa v svete moderných technológií, či nie?

2. Ignorácia

Hrozný typ rozchodu - partner vám už proste nenapíše. Úplne kašle na to, že ste spolu chodili a mali sa radi. Môžete mu vypisovať koľko chcete, no odpovede sa nedočkáte. A pokiaľ ho stretnete na ulici, bude sa robiť, že vás nepozná.

3. Len tak

Všetko bolo ružové. Užívali ste si spoločné dni, navštevovali ste kino a prechádzali sa po lese. Jedného dňa, keď ste sa stretli vám však partner povedal, že je koniec. Ževraj to už nefunguje. 

4. Bolo to vzájomné

Takýto typ rozchodu je určite najlepší. Partneri sa dohodnú, stretnú sa a povedia si to do očí. Rozídu sa v dobrom. Keby sa takto všetci rozchádzali, svet by bol krásne miesto, nemyslíte?

FIND OUT WHAT'S UNDER THE MASK...
As they say, do not judge the book by the cover. Reveal what is really important. Reveal the character! Meet people, new friends and love, first even without seeing each other's face. Blindr is a social and dating network with a unique opportunity to meet via online blind date.
I want to try it out
Comments: 0x
Shared: 14x
Recommended
Comments
Recommended

This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.