Blindr Blog
sk cz en
Typy chlapov na zoznamkách, ktorých baby totálne neznášajú

Aké typy mužov na zoznámkach baby doslova neznášajú? Pozrime sa na to, akým chlapom sa spravidla neunúvajú ani odpísať.

Na online zoznamke stretnete rôzne typy ľudí. Niektorí sú tajomní a vieme ich naozaj len ťažko odhadnúť, iných dokážeme klasifikovať už na prvý pohľad. A nie vždy ich zaradíme do veľmi lichotivej kategórie.

Ten s “jedinečnou ponukou”

Tento borec už v prvej vete ponúka každej jedinečnú noc, ktorú nikdy v živote nezažila. Nezabudne pribaliť nejaký (podľa neho) lichotivý komentár, ktorý má jeho objekty akože okúzliť. Nie, vďaka....

Ten, ktorý stále píše

Haló? Si tu? Prečo neodpisuješ? Ozýva sa vo vašej konverzácii po 5 minútach, čo mu nepíše. A keď sa odpovede nedočká, pokračuje ďalej. Takéto typy pôsobia neskutočne zúfalo a to vôbec alebo vôbec nie je aktraktívne.

Ten, ktorý všade pchá sixpack

Fotky z posilky, z kúpeľne, polonahé selfie pred zrkadlom...Áno, máš vypracované telo, rozumieme tomu! Avšak rovnako ako pri určitých typoch báb, aj takéto typy chlapov pôsobia na ženy tak, že nemajú čo viac ponúknuť.

Ten, ktorý nevie gramatiku

Chcel bi som ťa niegde zavolať! Možno vám to príde čudné, no takýchto typov je čoraz viac. Chlap, ktorý neovláda ani základy gramatiky sa naozaj ďaleko nedostane.

Ten, ktorý začína otrepanou hláškou

Chápeme, že vymyslieť originálny začiatok konverzácie je v dnešnej dobe už takmer nemožné. Avšak otrepané hlášky, ktoré jej pravdepodobne píše každý druhý takisto nie sú riešenie. Konverzáciu radšej začnite obyčajným ahoj alebo sa jej spýtajte na to, aký mala deň. 

FIND OUT WHAT'S UNDER THE MASK...
As they say, do not judge the book by the cover. Reveal what is really important. Reveal the character! Meet people, new friends and love, first even without seeing each other's face. Blindr is a social and dating network with a unique opportunity to meet via online blind date.
I want to try it out
Comments: 0x
Shared: 5x
Recommended
Comments
Recommended

This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.