Blindr Blog
sk cz en
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
Typy mužov, ktorým sa ženy oblúkom vyhýbajú

Je pravda, že v dnešnej dobe hľadíme na výzor podstatne viac, ako kedysi. Avšak, príjemnou povahou, vtipom alebo vyberaným správaním je takmer nemožné zaujať na prvý pohľad.

Keď sa však s babou dostanete do štádia randenia, pekná tvárička vás nezachráni. Ostrá sánka, pekné oči alebo výška sú síce veci, ktoré ju môžu okúzliť, no počas stretávania sa začne zameriavať aj na iné veci. Všíma si vaše názory, to ako sa správate ku nej a k ostatným a ako reagujete v rôznych situáciách. Následne sa rozhodne, či s vami bude pokračovať alebo nie. 

 

V praxi existuje niekoľko typov mužov, ktoré tým, ako sa prejavujú odradia naozaj takmer každú. Aké sú to? 

 

Hulvát

Slušné správanie mu nič nehovorí a vyzerá, ako keby práve prežíval naŕočný večer s kamošmi z tretej cenovej. Je vulgárny, má absolútne nevhodný zmysel pre humor a aj napriek tomu, že nikdy poriadne nevyšiel za brány svojej dediny, všetko vie a má na všetko názor. 

 

Ovplyvnený

Je úplne jedno, či sa rozhodujete kam pôjdete dnes na večeru, kedy poletíte na dovolenku alebo koľko budete mať v budúcnosti detí. Súhlasí s vami, nech poviete čokoľvek. Na prvý pohľad sa to môže zdať ako celkom milé, no časom zistíte, že chlap nemá žiadny vlastný názor. Všetky dôležité rozhodnutia sú na vás a on o ne nejaví ani najmenší záujem. 

 

Domased

Na to, aby ste ho zdvihli od telky z gauča budete potrebovať vysokozdvižný vozík. Nikdy sa mu nič nechce a voľné dni, víkendy a večery by najradšej presedel doma. Tam to pozná a tam sa cíti najlepšie. 

 

Žiarlivec

Neustále vám kontroluje telefón, má prístup k vášmu účtu na sociálnych sieťach a pokiaľ idete do mesta s kamarátkami, volá vám 40x za večer. Každý muž na svete je pre neho potenciálna hrozba a obviňuje vás z vecí, ktoré sa nikdy nestali. 

 

Casanova 

Aj napriek tomu, že je zadaný, správa sa, ako keby žiadnu frajerku ani nemal. Bez ostychu flirtuje s ostatnými, väčšinu času trávi dopisovaním s inými babami alebo kávičkami po práci s jeho novými kamoškami. Vás však presviedča, že o nič nejde.

FIND OUT WHAT'S UNDER THE MASK...
As they say, do not judge the book by the cover. Reveal what is really important. Reveal the character! Meet people, new friends and love, first even without seeing each other's face. Blindr is a social and dating network with a unique opportunity to meet via online blind date.
I want to try it out
Comments: 0x
Shared: 13x
Recommended
Comments
Recommended