Blindr Blog
sk cz en
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
Viete sa bozkávať? Prečítajte si naše tipy na nezabudnuteľné bozkávanie sa!

Tak džentlmeni, ruku hore, kto z vás si myslí, že sa vie bozkávať? Áno, áno...každý muž je presvedčený, že je v tejto oblasti neprekonateľný ako Casanova. No zamysleli ste sa už niekedy nad tým, aká by bola spätná väzba od vašich doterajších partneriek? Ak by všetky vaše doterajšie „bozkávacie“ známosti mali ANONYMNE odpovedať na anketovú otázku „Aký som bol v bozkávaní?“, aký by bol jej výsledok?

Nuž ak netipujete, že by každá dotazovaná dáma odpovedala „výborný!“, prečítajte si len tak pre istotu naše tipy ako sa v bozkávaní môžete zlepšiť. Pokiaľ teda netrpíte filemafóbiou – fóbiou z bozkávania sa.

 

Tip č. 1:

Predtým ako sa vôbec pustíte do bozkávania, uistite sa, že priblíženie sa k osobe vášho záujmu bude pre vás oboch príjemné. Inými slovami, že sa obaja chcete bozkávať! A pozor, dámy zbožňujú voňavých mužov!! Vôňa čerstvo umytých zúbkov, ale aj celej vašej telesnej schránky urobí so ženskou vášňou veci nevídané. Mimochodom, vedeli ste, že jeden bozk môže obsahovať až 278 rozličných baktérií, z ktorých 95 % nie je nebezpečných? Tak, aby aj tých zvyšných 5 % vašej polovičke neuškodilo, je potrebné zaradiť hygienu na popredné miesto.

 

Tip č. 2:

Pery sú mimoriadne zraniteľné a zároveň citlivé miesto. Sú dokonca 100 krát citlivejšie ako končeky vašich prstov. Myslite na to, ak ich máte práve vysušené. Aj pre bozkávanie sa je dôležité udržiavať správny pitný režim, a pre istotu mať pri sebe balzam na pery. Bozk s ľahkým „šmirgloidným“ zakončením by asi neskončil v spomínanej ankete nijako slávne, však?

 

Tip č. 3:

Buďte počas bozkávania sa empatický. Vnímajte druhú stranu. Ak máte pocit, že začala zhlboka dýchať nosom, asi má pocit plných úst a treba jej dať možnosť si vydýchnuť...a sa poriadne nadýchnuť. Nechcete sa prebozkávať do jej bezvedomia.  

 

Tip č. 4:

Používajte ruky, nielen pery. Pritiahnite si polovičku za krk bližšie k sebe. Ruky môžu vášeň medzi vami len zvýšiť, ak budete vedieť kam s nimi – v správny čas by mali byť na správnom mieste (ak viete čo myslím).

 

Tip č. 5:

Mali ste cesnak či cibuľu vo vašom burgeri? Prosím, len to nie!! Ani najsilnešia pepermintová žuvačka vám nezlepší šance, idete na istú prehru. Pri výbere obeda v táckarni je potrebné myslieť na to, kam budú smerovať vaše kroky po práci...a hlavne za kým.

 

 

Nezabudnite, nikto učený z neba nespadol. Tak ako pri bicyklovaní, aj tu vám tréning môže len pomôcť zlepšiť vaše výsledky. Nakoniec, trénovať bozkávanie je určite príjemnejším druhom športu. Áno, športu! Jeden malý bozk vám spáli 3 kalórie. A sme opäť pri zdraví - bozkávanie je skrátka super z viacerých hľadísk! Treba len vedieť ako ním vašu polovičku potešiť.

 

 

Foto zdroj: www.pexels.com

FIND OUT WHAT'S UNDER THE MASK...
As they say, do not judge the book by the cover. Reveal what is really important. Reveal the character! Meet people, new friends and love, first even without seeing each other's face. Blindr is a social and dating network with a unique opportunity to meet via online blind date.
I want to try it out
Comments: 0x
Shared: 0x
RECCOMENDED
Comments
RECCOMENDED