Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
15 otázok, ktoré ti pomôžu začať konverzáciu
23/05/2021 - 12:49

Hľadáte spôsob, ako začať zmysluplnú online konverzáciu, ktorá neskončí po pár riadkoch? Inšpirujte sa našimi 20 otázkami, ktorými zaručene zaujmete.

Začať konverzáciu na internete nie je pre mnohých z nás vôbec jednoduché. Vďaka našim tipom si s tým viac už hlavu lámať nemusíte. Pripravili sme pre vás 20 otázok, ktorými hravo oslovíte kohokoľvek. 

 

1. Akú hudbu počúvaš? 

2. Preferuješ nejaký hudobný žáner? 

3. Je podľa teba lepší film alebo kniha? 

4. Mačky alebo psy?

5. Na tvojej fotke som si všimol “ten a ten” detail. Čo to pre teba znamená? 

6. Aká najzábavnejšia príhodka sa ti stala tento týždeň?

7. Čo sa ti dnes snívalo? 

8. Je niečo, čo si chcela dnes podniknúť ale nebol na to čas? 

9. Tri veci, ktoré by si si vzal/a na opustený ostrov? 

10. Kvôli čomu si sa sem zaregistroval/a? 

11. Ako by vyzeral tvoj "deň pre seba”? 

12. Čo robíš vo voľnom čase? 

13. Máš nejaké špeciálne hobby? 

14. Ako sa volal tvoj prvý domáci miláčik? 

15. Aká je tvoja prvá spomienka? 

 

Ak vám to však náhodou nevyjde s prvou oslovenou osobou, nezúfajte. Na Blindr je veľa zaujímavých ľudí, ktorí čakajú na zoznámenie. Tak smelo do toho. Prajeme veľa šťastia!

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme