Blindr Blog
sk cz en
3 znaky, že je čas spraviť ďalší krok
16/10/2023 - 11:03

Neviete, či je ten správny čas na ďalší krok vo vzťahu? Tieto 3 znaky vám okamžite napovedia.

Kedy je ten správny čas spraviť vo vzťahu ďalší krok? Nájsť ten správny moment, kedy sa rozhodnete, že budete exkluzívni, bývať spolu alebo sa vezmete, je naozaj ťažké. Niekedy sú totiž signály nejasné a vy neviete, ako sa posunúť ďalej. Existujú však znaky, ktoré vám dokážu naznačiť, či je čas ísť ďalej. A aké sú to? Poďme sa na ne pozrieť!

 

Ste obaja na rovnakej vlne

Prvá a najdôležitejšia vec je komunikácia. Bez otvoreného dialógu s vašim partnerom je len veľmi ťažké zistiť, či ste obaja pripravení na ďalší krok. A nie, nemyslíme len taký ten bežný talk o každodenných veciach alebo o tom, čo si dáte na večeru. Hovoríme o naozaj otvorenej a úprimnej komunikácii o vašich pocitoch, túžbach a budúcnosti spolu. Ak tvoj partner rozpráva o dlhodobých cieľoch a ty cítiš, že by si s ním chcel/a tieto ciele zdieľať, je to jasný signál, že ste pripravení na ďalší krok.

 

Bez dôvery to nepôjde

Ďalším aspektom je vzájomná dôvera. Ak si vytvoril/a s partnerom dôveru, cítiš sa pohodlne a bezpečne, ste pripravení na väčšiu angažovanosť. Zároveň by si mal/a vedieť, že aj tvoj partner v teba verí a je pripravený ísť na ďalší level.

 

Chuť posúvať sa

Často je ten správny čas na ďalší krok spojený aj s osobným rastom oboch partnerov. Ak obaja vidíte, že sa vyvíjate ako jednotlivci, ale zároveň sa stále cítite pripojení a podporovaní, je veľmi pravdepodobné, že ste pripravení na nové kapitoly vzťahu.Chuť posúvať sa

 

Často je ten správny čas na ďalší krok spojený aj s osobným rastom oboch partnerov. Ak obaja vidíte, že sa vyvíjate ako jednotlivci, ale zároveň sa stále cítite pripojení a podporovaní, je veľmi pravdepodobné, že ste pripravení na nové kapitoly vzťahu.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 4x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.