Blindr Blog
sk cz en
4 tipy, ako zaručene upútate jeho pozornosť
03/05/2022 - 13:13

Máte o neho záujem, no on si vás vôbec nevšíma? Prečítajte si, ako okamžite upútate jeho pozornosť.

To, do koho sa zamilujeme, si nevyberáme. Môžeme však do určitej miery ovplyvniť to, ako nás vníma druhá osoba. Nasledujúce tipy vám pomôžu získať pozornosť vášho objektu a zaručia, že bude mať oči len a len pre vás. 

 

Starajte sa o svoj zovňajšok

Síce sa hovorí, že nemáme súdiť knihu podľa obalu, vašu skvelú povahu či dobrý vkus na filmy si chlapec nevšimne na prvý pohľad. Umyte si vlasy, pekne sa oblečte a zájdite na manikúru. Nemusíte pri každom náhodnom stretnutí vyzerať ako z časopisu, no snažte sa upútať tým, že vyzeráte a cítite  sa dobre.

 

Sebavedomie ako základný kameň úspechu 

Nie je však všetko iba o zovňajšku. Dôležité je aj to, čo z vás vyžaruje. Žiadna žena nie je dokonalá a každá má viac či menej nedostatkov. Je však len na vás, ako sa k nim postavíte. Ak budete na svoje nedokonalosti upozorňovať a nechať ich, nech ovplyvňujú váš život, je veľmi pravdepodobné, že si ich všimnú aj iní. Vystupujte preto sebavedomo a vyzdvihujte to, čo máte na sebe rada. 

 

Skamaráťte sa s partiou

Ľuďom často záleží na tom, čo si o nich myslia ich kamaráti, známi či rodina. Nasávajú aj názory od okolia na to, s kým sa stretávajú. Ak si o vás jeho kamoši myslia, že ste super baba, je veľmi pravdepodobné, že vás tak bude vnímať aj on. Buďte milá, usmievavá “holka do partie” a dotyčný si k vám zaručene vytvorí sympatie.

 

Buďte v pohode

Netlačte na neho a nechajte situácii voľný priebeh. Buďte baba, ktorá je v pohode sama so sebou a rovnako aj s tým, ako sa to celé bude vyvíjať. Neuháňajte ho a nepíšte mu 24/7. V realite predsa často platí, že muži sa otočia za tou, ktorú nemôžu mať.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 12x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.