Blindr Blog
sk cz en
5 kreatívnych tipov, ako obnoviť iskru vo vzťahu
30/11/2023 - 14:29

Ako obnoviť iskru vo vzťahu? Prečítajte si naše tipy.

V každom vzťahu prichádza obdobie, kedy zamilovanosť opadá. Predsa len, iskriť sa nedá neustále a pre mnohé páry je práve toto obrovská skúška, ktorá ukáže, či majú ostať spolu. Niektorí sa rozídu, no iným stačí, keď sa opäť nakopnú. Nasledujúcich 5 tipov vnesie poriadnu dávku kreativity do vášho vzťahu a pomôže vám obnoviť vášeň a romantiku. 

Listy namiesto chatu

Odložte na chvíľu telefón do kúta a vytiahnite pero a papier. Tento oldschool spôsob komunikácie má naozaj niečo do seba a môže okamžite ukázať, ako vám na druhej strane záleží. Napíšte pár viet, básničku či vyznanie a  zoberte to poriadne oldschoolovo. Uvidíte, aká to bude zábava, 

Kuchynská výzva

Namiesto tradičnej večere v reštaurácií ostaňte doma v kuchyni. Vyberte si nejaké zaujímavé exotické jedlo a pustite sa do varenia. Takéto spoločné chvíle vedia byť naozajstným zážitkom. 

Tanečná škola

Škola tanca je skvelým spôsobom, ako prepojiť váš pohybový a emocionálny svet. Vyberte si nejaký zaujímavý tanec a choďte do toho spolu. 

Poriadna dávka adrenalínu

 

Prekonajte hranice svojej komfortnej zóny spoločnými dobrodružstvami. Skúste paraglajding, lezenie po stene alebo tandemový zoskok s padákom. Zdieľanie vzrušenia a adrenalínu vytvára spojenie, ktoré nezabudnete.

Herný večer
Zahrajte si hry a ukážte svoju chuť víťaziť. Predveďte sa v kalčete, biliarde alebo v zábavnej kartovej hry. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.