Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Rozišla sa s vami, no napriek tomu sa vám stále ozýva? Toto sú dôvody prečo!
04/04/2021 - 10:56

Aké sú dôvody správ či telefonátov od vašej bývalky? Poďme sa na ne pozrieť.

Žiadny rozchod nie je rovnaký. Niektorí si odlúčením prechádzajú jednoduchšie, iným to troška trvá, dokým sa z toho spamätajú. A čas od času sa stáva, že sa vám vaša ex ozve aj napriek tomu, že ešte pár dní dozadu všetkých naokolo presviedčala, že vás už nechce ani vidieť. 

 

Aké sú dôvody správ či telefonátov od vašej bývalky? Poďme sa na ne pozrieť.

 

Ľutuje to

 

Rozchod jej prišiel ako dobrý nápad, no po čase zistila, že jej tak trochu chýbate. Chce sa k vám vrátiť a čaká, ako zareagujete. Predtým, ako urobíte dôležité rozhodnutie si však dobre rozmyslite, čo naozaj chcete. 

 

Cíti sa sama

 

Samota nie je veľmi príjemná vec, a prišla na to aj vaša ex. Po večeroch nemá čo robiť a vo dvojici sa ten program vymýšľa o niečo lepšie. Chýbajú jej spoločné prechádzky, romantika a nemá sa komu vyrozprávať. 

 

Je vypočítavá

 

Nechce sa jej platiť za drink či za večeru. Vie, že vy k nej stále niečo cítite a keď vám zavolá, okamžite pribehnete a vyplníte jej čas. Ona sa zas na chvíľku nebude musieť o nič starať. 

 

Chce si užiť

 

Momentálne nemá za vás žiadnu náhradu, no nežnosti jej chýbajú. Spolu vám to v tejto oblasti celkom klapalo, tak to považuje za najlepšie riešenie. Predtým si však treba jasne ujasniť podmienky. Jeden spoločne strávený večer neznamená, že sa k sebe opäť vrátite. A musíte si toho byť vedomý obaja.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme