Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
5 dôvodov, prečo sa vám chlapec stále ozýva aj po rozchode
11/04/2021 - 09:21

Rozchod rozhodne nepatrí medzi príjemné obdobia života. Je úplne jedno, či ste spolu strávili iba niekoľko dní, alebo celé roky, táto etapa vie vykoľajiť aj silnejšie povahy.

Môže sa stať, že po rozchode svojho ex už nikdy neuvidíte. Často sa však stáva, že vám váš bývalý priateľ stále volá alebo píše. Aké sú dôvody toho, že sa vás rozhodol opäť kontaktovať? 

 

Rozmyslel si to

 

Možno vám dal kopačky práve on, no po čase si uvedomil, o čo prišiel. Chýbate mu a rád by to s vami opäť skúsil. Je len na vás, ako sa k tomu postavíte. Ak chcete vo vzťahu ďalej pokračovať – prečo nie. No vždy myslite na to, z akého dôvodu ste sa rozišli a či to stále nie je prekážka. 

Rozchod neakceptuje 

Tento prípad nastáva najmä vtedy, ak sa s dotyčným rozídete vy. Jednoducho si nevie pripustiť koniec a za každú cenu vás bude stále otravovať. Od takýchto typov dajte okamžite ruky preč. Pokiaľ ho budete v konverzácii podporovať, nezbavíte sa ho. 

 

Nudí sa

 

S vami to už nemyslí vážne, no chýba mu spoločnosť. Momentálne ešte nemá nijakú inú a vy ste ideálny parťák na vyplnenie voľného času. 

 

Kamoš s výhodami

 

Vzťah nebol najlepší, no v určitých sférach vám to naozaj klapalo. Môžete byť kamaráti s výhodami, no ak k sebe stále niečo cítite, minimálne pre jednu stranu sa to poriadne skomplikuje. 

 

Namotávač 

 

Užíva si to, že má nad vami moc. Rozišli ste sa a on len čaká na príležitosť, kedy vás môže znova odkopnúť. Má veľké reči a nesplniteľné sľuby. V takomto prípade vždy dajte na inštinkt.Pamätajte na to, že nikto sa nezmení zo dňa na deň a keď niečo vyzerá až príliš neuveriteľne, pravdepodobne to aj nereálne je.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme