Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
5 signálov, ktoré odhalia, že sa mu fakt páčite
24/01/2021 - 13:48

ko zistiť, že muž pri pohľade na vás vidí viac ako len kamarátku? Pozrite sa na 5 najčastejších signálov, ktoré vám odhalia pravdu.

Všetci dobre vieme, že ženy rozhodne nepatria medzi tie tvory, ktoré by hovorili veci na rovinu. Ukazujú názorne, domýšľajú a čakajú, že muž dokáže automaticky čítať myšlienky. V prípade mužov je to však častokrát úplne rovnaké, niekedy dokonca aj horšie. 

 

Odhaliť, čo si chlap myslí, je pre mnohé z nás obrovská neznáma. Špeciálne keď sa jedná o tak delikátnu vec, ako sú vzájomné sympatie. Ak ste sa však aj vy ocitli na pochybách, nezúdajte. Prečítajte si 5 najvýraznejších signálov, vďaka ktorým zistíte, že po vás muž naozaj ide. 

 

  1. Píše vám dlhé správy 

Sympatie z jeho strany odhalíte už počas písania. Pokiaľ vám muž píše dlhé správy, buďte si istá, že to nerobí len tak. Chlapi väčšinou neobľubujú dlhé vypisovačky a pokiaľ s vami prehodí viac ako pár slov, nie je to z nudy. Dlhé správy sú znakom toho, že ste ho zaujali a chce svoj čas venovať práve vám. 

 

  1. Pamätá si detaily 

Nedávno ste mu prezradili, že milujete taliansku kuchyňu a on vás vezme na najlepšie cestoviny v meste? Chlap, ktorý počúva, vo vás určite vidí viac ako náhodnú známu. Pokiaľ mu nerobí problém zapamätať si to, čo máte rada alebo nadviazať na predošlnú konverzáciu, kde ste prezradili niečo o sebe, je to obrovské plus. 

 

  1. Je pozorný 

Na vaše stretnutie vám nezabudne doniesť roztomilú maličkosť. Podrží vám dvere a pochváli nový účes. Áno, gentlemani ešte nevymreli. Iba si vyberajú, pri ktorej žene sa budú viac snažiť. 

 

  1. Ignoruje správy od iných báb

Už týždne aktívne ignoruje správy od iných žien a vy ste si to náhodou všimli? Je jasné, že momentálne myslí len na vás a nezaujímajú ho žiadne “náhrady”. Nenecháva si zadné vrátka pre prípad, že by vám to nevyšlo, pretože vie, že chce byť s vami. 

 

  1. Povie vám to narovinu 

Ženy sú niekedy natoľko ponorené do hier a hádaniek, že si ani neuvedomujú, že chlapi neuvažujú rovnako ako ony. Ak vám muž na rovinu povie, že sa mu páčite a chce byť s vami, s najväčšou pravdepodobnosťou to tak myslí. Nejedná sa o žiadnu premyslenú stratégiu.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 13x
Komentáře
Doporučujeme