Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Ako nájsť lásku cez zoznamku?
17/02/2019 - 09:58

Existuje veľa miest, kde môžete stretnúť toho pravého, či tú pravú. Vo vlaku, v obchode, v bare, …alebo na zoznamke! Štatistiky ukazujú, že takmer polovica šťastných párov sa zoznámila na internete.

V dnešnej dobe to nie je naozaj nič čudné, pretože na internete trávime 1/3 života. Okrem toho, mnohí ľudia  sú tak ponorení do práce a povinností, že naozaj nemajú čas chodiť po diskotékach alebo baroch. A oslovovať cudzie ženy pri kupovaní cestovín alebo mužov pri výbere šampóna nemusí byť zrovna najšťastnejšia alternatíva.

Zoznamovacie portály ponúkajú ideálnu príležitosť ako nadviazať prvý kontakt, povedať o sebe niečo viac a ukázať sa v dobrom svetle. Ak to chcete skúsiť aj vy, nechoďte do toho po hlave. Prinášame vám pár rád, vďaka ktorým bude randenie cez internet jednoduchšie a úspešnejšie.

Vhodná fotografia a vyplnený profil

Je veľmi dôležité, aby ste si vybrali dobrú fotografiu. Myslite na to, že fotka je vec, ktorú ostatní zbadajú ako prvé a aj na základe toho sa rozhodnú, či s vami budú komunikovať. Nejde o to, že nevyzeráte ako celebrita, ale o to, ako sa prezentujete. Nájdite si správny uhol, ktorý lichotí vašej tvári a nezabudnite na dobré svetlo. Rozlúčte sa so “slutty” fotografiami s obrovským výstrihom, či s opitými zábermi z párty. Takto naozaj pôsobiť nechcete.

Vyplnený profil o vás veľa prezradí a dáva vám priestor zaujať vtipnými a rozumnými odpoveďami

Reči

Okej, fotku a profil máte. Čo ďalej? Veľmi dôležitý je prvý kontakt. Nehrajte sa zbytočne na machra a zabudnite na silácke reči. Zabudnite na baliace hlášky. A určite zabudnite na nevhodné a opĺzle vety. Buďte sám (sama) sebou a ukážte, že viete komunikovať na úrovni.

Iniciatíva

Nečakajte, že vám láska len tak spadne z neba. Niekedy sa to stáva, no častokrát jej musíte troška dopomôcť. Buďte tou osobou, ktorá začne konverzáciu a kľudne aj tou, ktorá navrhne prvé rande.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 13x
Komentáře
Doporučujeme