Blindr Blog
sk cz en
Ako nájsť lásku v roku 2022?
04/01/2022 - 10:37

Zaujíma vás, ako nájsť lásku v roku 2022? Prečítajte si naše tipy.

Či chceme alebo nie – starý rok je nenávratne za nami. Do toho nového sme vstúpili s množstvom predsavzatí, zaujímavých plánov či cieľov, o ktoré chceme najbližšie mesiace bojovať. Pre mnohých z nás je to aj hľadanie lásky. 

 

Ak sa vám minulý rok nepodarilo nájsť spriaznenú dušu, nezúfajte. V novom roku na vás čaká čerstvý štart a mnoho zaujímavých príležitostí. A aby sme vám tento proces ešte uľahčili, pripravili sme pre vás tipy, ktoré vám pri hľadaní lásky pomôžu. Poďme sa na ne pozrieť. 

 

Nemajte nerealistické očakávania

Jasné, každá žena by chcela mať dokonalého fešáka s tvárou Brada Pitta, ktorý bol verný, maximálne pozorný a v zásobe mal poriadnu dávku humoru. Muži zasa túžia po žene s telom Megan Fox, ktorá nie je nikdy náladová a vie naozaj úžasne variť. Avšak, v žiadnom prípade nemajte nerealistické očakávania. Nikto nie je dokonalý, a ak nájdete zaujímavého človeka, ktorý nezodpovedná na 100% vašim požiadavkám, ale napríklad iba na 90%, ste na dobrej ceste. 

 

Choďte medzi ľudí – nielen offline

Pokiaľ to situácia dovolí, spoznávajte nových ľudí. Tento proces nemusí prebiehať iba v offline svete, aj na internete sa dá nájsť množstvo zaujímavého materiálu. Píšte si s ním/s ňou, bavte sa a spoznávajte. 

 

Pracujte na sebe

Nestojte na jednom mieste. Pracujte na sebe, zlepšujte sa, nájdite si nejaký zaujímavý koníček, ktorý vás napĺňa. Buďte pre svojho budúceho partnera/budúcu partnerku tým najlepším ja

 

Nestrácajte čas s ľudmi, ktorí za to nestoja

V neposlednom rade je dôležité myslieť na to, že nie každý si zaslúži vašu pozornosť. Nestrácajte čas s ľudmi, ktorí o vás nemajú záujem, a nesnažte sa ich za každú cenu dobíjať.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.