Blindr Blog
sk cz en
Ako prekonať neveru?
14/09/2021 - 11:27

Bol vám váš partner neverný? Prečítajte si, ako sa s tým vyrovnať.

Nevera je jednou z vecí, s ktorou zápasí množstvo vzťahov. Ak sa to dotýka aj vás, určite viete, že rozhodnutie o ďalšom kroku nie je jednoduché. Ak ste zvážili, že o vašu lásku chcete stále bojovať, musíte nájsť spôsob, ako sa so situáciou vyrovnať. Ako sa teda preniesť cez to, že vás vaša polovička podviedla? 

 

Komunikuje 

Základom úspechu je komunikácia. Otvorene a úprimne si o probléme pohovorte. Vypočujte druhú stranu a nechajte, nech vám vysvetlí situíaciu. Povedzte aj to, čo cítite vy. Avšak pokiaľ sa rozhodnete pre rozhovor, neobviňujte a nekričte. 

 

Hobby

Nájdite si koníček, ktorým sa zamestnáte vo voľnom čase. Pokiaľ budete na situáciu stále myslieť, celé vás to pohltí ešte viac. Zaujímavé hobby, ako napríklad beh, fitko, knihy či handmade výroba vás dokáže poriadne rozptýliť a privedie na iné myšlienky. 

 

Nezačínajte so stalkovaním

Pokiaľ chcete, aby váš vzťah vydržal aj naďalej, nemôžete svojej polovičke prestať úplne dôverovať. Paranoidné sledovanie telefónu, kontrolovanie správ či stalking na každom kroku sú jasné no-go. 

 

Ujasnite si, čo chcete 

Premyslite si, ako chcete aby váš vzťah postupoval ďalej. Všetko musí mať plán, ktorým by ste sa mali riadiť. Pokiaľ si myšlienky urovnať neviete, dajte si od svojej polovičky na chvíľu pauzu. Pár dní osamote vám rozhodne pomôže

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 1x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.